• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 almalımıyım sizce?

• Konbuyu başlatan masum83
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 6K
Cevap: tyros 2 almalımıyım sizce?

Arkadaşlar yamaha psr a1000 + rolandbk-5 or + korg pa55 bu klavyelerden hangisini tavsiye edersiniz lütfen yardım 2.000 tl nakit var ne alayım?

bence bununla ilgili ayrı bir konu açsan ii olur burada dikkat çekmez.sorunun cevabına gelince bk 5 bence en akıllıca seçim olur.

Cevap: tyros 2 almalımıyım sizce?

kardeş bende tyros 2 var hoparlörüyle birlikte kendi hoparlörüyle ses kalitesi mükemmel harici hoparlörle istediğin ses kalitesini alamazsın profösyönel ses sistemi hariç 3850 hoparlörüyle birlikte 4250 az bir pazarlık payı yaparım üzerindeki set mükemmel istersen ücretli setlerde var ama kendi setimin yerini tutmuyor 1200 tl verdim aldım güzel ama benim setimin yerini tutmuyor gel gör dene öyle al k kartı varsa taksitte yaparım gereken kolaylığı yaparım neden satıyorsun dersen yamaha tyros 4 aldım oyüzden yoksa tyros satıp başka cihaz kullanmam kardeş istanbuldayım tel 05363115121

egemen abi keşke fiyat konusunda anlaşabilsek senin aleti almak isterim.p.tesi salı gününe kadar fikrin değişirse.cepten ulaş bana.0505 359 30 40 p.tesi yada salıdan sonra ancak hoparlörüne talip olurum.