• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 almalımıyım sizce?

• Konbuyu başlatan masum83
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 6K
Cevap: tyros 2 almalımıyım sizce?

ya arkadaslar nerede sikinti var anlamadim kimi set kimi ses diyo siz 10 bin ritim ve sesmi caliyonuz ben 2008 den beri her yerde caliyom dugunde turku barda hic sorun yok hepsi yeterli ama 10 bin ritim ararsaniz gidip yazacaksiniz axilma konusuna gelince alete kullanmadiginiz sesleri yuklemedinizse 4 dakkada acilir ama sen onune geleni yuklersen biseyde yapmazsan 20 da olur 1 saattda tyros sututdyo aleti bunu bil yeter ha paylasim az dogru ama elindeki setleri kullanacak kadar caliyorsan zaten yeeter ama bilmiyosan 1000 setde yuklesen sevmeszin herkesin sevgisine gore set cçikaran varsa bende aliyim o setden frden slmlar

hayirli olsun ;)
herkese gore degil yamaha, korg gibi set yukleme heyecani yasatmaz sana bunu bil ona gore, pa600 modelinin fiyati uygun istersen onada bir bak...

arkadaşlar uzun lafın kısası aleti aldım arkadaş düğünü yapıp gönderecek bana.görüşleriniz için teşekkürler bi kaç arkadaşım şiddetle almamı istediği için alıyorum set konusunda yardımcı olacaklar.

burhan abi sendende yardım bekliyorum set konusunda

non problem monister alet hayirli olsun aldiginda eline ozaman goreceksin kuskularin yersiz ben elimden geleniyaparim hayirli olsun

non problem monister alet hayirli olsun aldiginda eline ozaman goreceksin kuskularin yersiz ben elimden geleniyaparim hayirli olsun[/QUOTE

çok sağol abicim.şimdiden teşekkür ederim

arkadaşım bende tyros 2 var alet dinlemen lazım bence süper hoparlör seti de var orjinal tyrosun zaten 2+1 kendi hoparlör setinden başka hoparlörle net bir ses alamazsın tyros 2 orgu hoparlörleriyle birlikte 4250 istiyorum hoparlörsüz 4000 hoparlörler bir nevi yarı fiyatına geliyor satmamım nedeni kendime tyros 4 black edition aldım casio yamaha roland korg bütün serilerini kulandım en sonunda tyrosla tanıştım ha unuttum ketronda ama artık tyrostan başka alet para versen kullanmam saund olayı başka istanbuldayım tel 0536 311 51 21 üzerinde kendi setim vardır piyasadaki setlerle kıyaslanamaz idda ediyorum parayla vallahi 1200 tl gitti parmakla gösterilen ustalardan setde aldım ama beni tatmin etmedi en sonunda arkadaşımla ben birlikte set yaptık şu an sette rakip tanımıyorum parayla aldığım setide vericem ben sıkıntı çektim bilirim başkasıda çeksin istemem sana tavsiyem git tyros 2 kulanan bir iki kişiyle görüş dinle alalana eti tanı internettten demolarını dinle sonra en son bana gel dinle bu kadar neden yazdığımın cevabını sen kendin ver alana hayırlı uğurlu olsun hertürlü yardımcı olucam

hayırlı uğurlu olsun tyros'un.. güle güle kullan.. bencede doğru bir seçim yapmışsın..

kardeş bende tyros 2 var hoparlörüyle birlikte kendi hoparlörüyle ses kalitesi mükemmel harici hoparlörle istediğin ses kalitesini alamazsın profösyönel ses sistemi hariç 3850 hoparlörüyle birlikte 4250 az bir pazarlık payı yaparım üzerindeki set mükemmel istersen ücretli setlerde var ama kendi setimin yerini tutmuyor 1200 tl verdim aldım güzel ama benim setimin yerini tutmuyor gel gör dene öyle al k kartı varsa taksitte yaparım gereken kolaylığı yaparım neden satıyorsun dersen yamaha tyros 4 aldım oyüzden yoksa tyros satıp başka cihaz kullanmam kardeş istanbuldayım tel 05363115121

kardeş bende tyros 2 var hoparlörüyle birlikte kendi hoparlörüyle ses kalitesi mükemmel harici hoparlörle istediğin ses kalitesini alamazsın profösyönel ses sistemi hariç 3850 hoparlörüyle birlikte 4250 az bir pazarlık payı yaparım üzerindeki set mükemmel istersen ücretli setlerde var ama kendi setimin yerini tutmuyor 1200 tl verdim aldım güzel ama benim setimin yerini tutmuyor gel gör dene öyle al k kartı varsa taksitte yaparım gereken kolaylığı yaparım neden satıyorsun dersen yamaha tyros 4 aldım oyüzden yoksa tyros satıp başka cihaz kullanmam kardeş istanbuldayım tel 05363115121

birde ben kopyalayim 3. baski olsun

Arkadaşlar yamaha psr a1000 + rolandbk-5 or + korg pa55 bu klavyelerden hangisini tavsiye edersiniz lütfen yardım 2.000 tl nakit var ne alayım?