• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 4 yaylı ses ve vahde ritim demo dinleyin

Cevap: tyros 4 yaylı ses ve vahde ritim demo dinleyin

frden slmlar levent gene dagitmisin valla yorum yazan arkadasin biri bu yaylilari galiba sampler zannediyo oysaki aletdeki sesler artik dusunmek lazim buna sampler atilsa neler olur gercekden kalite ortada sesinlede susleyince x6 bmw olmus valla

çok teşekkür ederim burhan abi yorumlar için

ritim ve vokaller süper aynı pa1x gibi ama dostça diyorum pa1x teki gibi komentar yay yada gündem yay daha iyi ama ritimler pa1x ten iyi ;)

teşekkürler kardeşim sağol

okan09okan09okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gayet güzel sesler....Çokda başarılı....Yanlız Yamaha T4 ü türkiş ses ve ritimlerle korgla devamlı mukayese edenlerin beklentini anlayamıyorum. Yamahanın üstünlüğü belli. Batı sesleri çok kaliteli....Yap şöyle fender telecaster tonuyla demo,,,, yap şöyle jazz sax sesiyle demo anlayayım T4 ü....Yoksa ha yamaha ha korg ne farkı olacak...Korg zaten darbuka,zurna işlerinde iyi....

Gayet güzel sesler....Çokda başarılı....Yanlız Yamaha T4 ü türkiş ses ve ritimlerle korgla devamlı mukayese edenlerin beklentini anlayamıyorum. Yamahanın üstünlüğü belli. Batı sesleri çok kaliteli....Yap şöyle fender telecaster tonuyla demo,,,, yap şöyle jazz sax sesiyle demo anlayayım T4 ü....Yoksa ha yamaha ha korg ne farkı olacak...Korg zaten darbuka,zurna işlerinde iyi....

valla hocam sözün sonunu siz ne kadar güzel söylediniz..evet maalesef piyasamızdaki birçok müzisyen arkadaş yaylı zurna mey falan gibi sesler arıyorlar esasen tarzım değil ama bunlarıda kullanıyorum sahnemde..kimse gitar jaz saksafon brass gibi seslerden bahsetmiyor arkadaşlar ısrar ettikleri için yaylı ses ile demo ekledim siteye ama yarın gece jaz saksafon ve tyros 4ün muhteşem sesleriyle bir demo eklicem siteye..korg aletine gelince yamahayla batı olarak kıyaslanamaz bile ben her iki markayıda çok iyi tanıyorum düğün işleri yapanlar için ideal ama bana göre değil şampiyon aletler tyros 3 ve tyros 4 bana göre sevgilerimle

süper ses süper performans

sağolasın kardeşim

okan09okan09

eline sağlık süper olmuş :) birde bu tyros 3 ve 4 te mp3 board var mı?