• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 4 yaylı ses ve vahde ritim demo dinleyin

Cevap: tyros 4 yaylı ses ve vahde ritim demo dinleyin

Gerçekten tyrosn 4 nün batı seslerini dinlemekten çok büyük keyif alırım bende,arkadaşlarında dediği gibi zurna muhabbeti sıktı artık,senelerdir aynı muhabbetler,batı çalışan ve sadece batı çalan arkadaşlar Türkiyede yokmu ? bi sürü var ama sitelere bakın kaçtanesini göreceksiniz bir elin parmaklarını geçmez,çünki adamlar arabesk muhabbeti zurna muhabbeti darbuka tef muhabettinden kaçıyorlar.

valla aynen öyle kardeşim..korgta darbuka tef zurna falan iyi geliyor o aletlerde millete çok iyi geliyor profosyonel düşünen yada aletleri profosyonle olarak kullananlar piyasamızda maalesef çok az zurna mey iyi oldumu o alet süper oluyor yada çırtlak bir klernet sesi söylicek söz yok..her alette eğer kendin sample ritim yapabiliyorsan kendi istedin tonları yakalayabiliyorsan her alet iyidir aletin hakkını vermek lazım kullanabilmek önemli..benim terciğim yamaha tyros serisi sevgiler

kardeşim agzına emegıne saglık cok bagendım vazgecme calısmalarına devam et saygılar

samsonthe gerçekten haklısınız batı müziği yapanlarımızda var fakat türkiye piyasası belli gazinocular ın klavyesinde her ses mevcut olması gerek ben ne ketronu ne yamahayı nede korgu savunmuyorum ben bu demonuzu ve diğer tyros2 demolarını dinledim kulağa hoş geldi almaya kalktım ve dr.salim e sordum tyros2 ye niyetlendim diye fakat 150mb seti 20 dakikada açıyorki ben bunu 512mb yüklersem bi düğünde elektrik gidip gelse kesin dayak yerim nerden baksan 1buçuk saat yüklenmesini beklicem ama bizde gazinolarda düğünlerden ekmek yiyoruz bize def darbuka davul zurna şart ama ki özgün müzik yapsam cafelerde bana ne sample lazım olur nede başka bişey orjinal ritimler işi götürür 8 beat 16 beat piyano panflut sax vs... ama işimiz gazino kadın açma bugün perdeleri dediği zaman mecbur thm 6-8 açıp meylerle thm gruplarla çalacağız ben alabilsem anca tyros2 alırım maddi açıdan 3 e yada 4 e gücüm yetmez işin açığı xd9 kullandım mem nun kaldım parama göre ve pa1x aldım tam memnun değilim ama setim bittiği zaman tabiki memnun kalacağım tüm aletler güzel rolandlar batıda süper yamahalarda ama korglara yapılan sampleler onlarda güzel ne diyelim herkes tarzı olan orgu alsın herkes tarzı olan müziği yapsın herkese hayırlı işler bol alaturalar ;)

kardeş selam...açma bugün perdeleri 6-8 değil 7-8 halk ritimi ile çalınır önce bunu düzeltelim..ben 20 senedir restrantlarda çalışıyorum..ne alet olursa olsun her şeyi kendim hazırlıyorum..alaturga batı her türlü müzik yapıyoruz çalıştım ortamda..fakat bakıyorum çağu kesim zurna falan böyle seslerle uğraşıyor..yani aletle gece gündüz zurna çalacaksan al birtane zurna orjinalini çal..hem zurnayla ne çalıcaksın kaçtane eser çalıcaksın..eğer zurnası iyise aletin çırtlak bir klarnet sesi o alet süper oluyor bunuda anlamış değilim neyse herkesin zevki tarzı..her model aleti kullandım ama yamaha tyros serileri çok güzel aletler kesinlikle tavsiye ederim selamlar

çok teşekkürler gönlünüze sağlık..

link yok kardeş nereden dinleniyor ki

ben korg aleti almam artık yamahanın tadını aldım herşey def zurna darbuka deil düğün işi olarak bakmayın zaten def darbuka zurna yamaha da da var düğün çalacağımız insanların kapasitesi belli yamaha or700 ile çalıyorum salonda gümbür gümbür arkadaşın pa 800ü kullandım bi düğünde ses açamıyorum azcık açsam power clip yakıyo yamaha da yükleniyorum kırmızı ışık yok

Üstteki yorumlardan birinde

"dr.salim e sordum tyros2 ye niyetlendim diye fakat 150mb seti 20 dakikada açıyorki ben bunu 512mb yüklersem bi düğünde elektrik gidip gelse kesin dayak yerim nerden baksan 1buçuk saat yüklenmesini beklicem"

şeklindeki mesaja atfen sorma gereği hissettim arkadaşlar.

Yamaha Tyros'larda, örneğin 1 GB expansion-board, tamamen expansion-pack'lerle dolu olsa; bu durumda cihazın açma düğmesine bastığımız andan itibaren ne kadarlık bir süreye ihtiyaç oluyor, tamamen çalmaya hazır duruma gelebilmesi için?

Bir de, bu bekleme süresi tüm Tyros serilerinde mi var? Yani, yeni çıkan T5'lerde de mi var? Teşekkürler...

Link yok hocam?