• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 burhan hazineleri buyrun t2 or700 tum elimdekiler

Cevap: tyros2 burhan hazineleri buyrun t2 or700 tum elimdekiler

sagol gule gulekullan

kardeş komple seti gönderirsen yükleriz öyle çalışır kimse bu şekilde kitleri bul yerine oturt beceremaz herkes senin gibi usta değilki hele tyros kullanmak için profösör olmak lazım dua ediyorz sana allah işini rast getirsin

amin iyi dilkelerin icin usdat sana uncede yazmisdim ben setleri topalyip kafama gore yapdim ayarladim ve nasil yapilmasi gerekdiginide zaten yazdim hazine 2 dosyasinda olay su tyros kitler icin sorunolmuyor sade salim or700 perkisyon 1 sayfa 5 sira kit isde durum kit syfa 6 sira emo ise zaten kitler buluyor otamatik turkis perkisyon 10 sira orv2 perkisyon 59 v2 kit 60 sira murat durum kit 1 de 95 atacaksin elinde v2 plus kit varsada 127 perk 128 kit yukle sorun yok bunu yapdigin surece yuklerken sadebu kitleri bu sekil diz sorunsuz hepsini okur 5 dakkalik is anlican frden slmlar

Güzel insan Burhan dostuma buradan sevgi ve selamlarimi gönderiyorum . Paylasimin icin tesekkürler .Sunun surasinda 4 haftam kaldi ve islerimi bitirdikten sonra tekrar müzige dönücem .Yüce Allah'im gönlünü hep hos tutsun senin ve 6 silindirlik BMW ni 8 silindir etsin. hehehe he

allah razi olsun rufat abi sana kac kez ozelden msj attim cvp alamadim aeo

yazık yazık abi :) oldumu şimdi...:D

frden slmlar valla olsada olmasada attik paylasima hehehe sungurlu

sagolasin serkan yamahada ritim yok diyenler sahab sabah hem gavesini cayini icerken gozlerini ufeleyerek buraya baksin alin size bir kamyon karpuz misali diyecek bisey kalmadi bence arap br arkadas tyros serisi icin soz verdi arap sesleri ve yabanci setler vercek oda gelirse onlarida paylascam size yamaha dunya set diyecem sade turk set olmucak yani hehehe

kavvun karpuz ama hiç biri çalışmadı kitlerde denedim yani boş çıktı v2 de çalışmıyor akşam akşam hem zaman gitti hemde kafa offfffffffffffffffffffff beni yamahaya sürükleyenin gözü çıksın )))))

seni yamaha ya surukleyenlerin sucu yokki o set ler or700 ve tyros serileri icin icinde fazla v2plus rtimi yok v2 v1 tyros sucu kendinde arican karpuzu kavunu verene bakmican orda yazdim or700 v1 v2 agirlik tyros icin