• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 burhan hazineleri buyrun t2 or700 tum elimdekiler

Cevap: tyros2 burhan hazineleri buyrun t2 or700 tum elimdekiler

Burhan abi senin motor amma sağlammış bu çalışmaya duman attırmadın iyki :)p:)emeğine sağlık hayırlı cumalar:)

benim v2plus var ve direk ritmleri açtım hiçb,iey yapmadan boş gibi yani durum kit falan göndemişin onları napcaz detaylşarı hçiçbilmem
usdat v2 plusda sade v2 plusa cevrili ritimleri okur oyuzden bise diyemem sende v2plus perkisyon at kit bolumunede dance kit yada standart yamahayi dene

Burhan abi senin motor amma sağlammış bu çalışmaya duman attırmadın iyki :)p:)emeğine sağlık hayırlı cumalar:)

hehe sanada hayirli cumalar ali bunda 5.30 dizel motor var renomu sandin dumanmi atar ha atardan eksozdan heheeheheh

verdiğin kitlerin çoğu tvn formatında onları sorunsuz okurmu abi normalde tvd olması gerekmiyomu?sadece bir tane var tvd formatında

akşam gidince deneyim inşallah becerebilirim tekrar teşekkürler burhan abi.
usdat benim tyrosda okuyor seninkin de okmuazsa yaz buradan bakariz normalde okur insallah hayirli cumalar

ustam paylasimlarindan dolayi cok tesekür ederim
yamaha kulanmiyorum insallah onuda denerim ilerde

sizler gercek hic bir madi payi istemeden elinizdeki (toparlama,kendi yazma,edit)dosyalarinizi paylasiyorsunuz diye tekrardan cok tesekürlerimi sunarim

saygilarimla

Elina saglik Monistar :)
Olay budur ...

Gayserili ağzım sulandı:):):) yamaha alasım gelddi çok ballandıra ballandıra yazma yaw

Gayserili ağzım sulandı:):):) yamaha alasım gelddi çok ballandıra ballandıra yazma yaw
heheh ali sen yabancisi degilsinki bmw nin yani tadini sen daha iyi bilirisn hehehe al bence pisman olursan beddua et bana heheheh

Elina saglik Monistar :)
Olay budur ...
heh simdi kara kara dusunuyom ilker sevapdan sanada pay vermek lazim acaba yuzde 2 mi versem 4 yani kayserili olunca birazda elim acikya fazlada verirsem zarar ederim heheh sagol ilker sevaplar gardas payi ortagiz hehehe senin guzel gonlun yeter kapdi bende yuzde 50 sevabi helal olsun sen ve senin gibilere

elini korkak alistirma 50-50 yapalim sunu sende sevap cok :D