• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 or 700 burhan2011 ritimler

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar arkadaslar uzun zamandir tyros 2 ile ritim calismasi yapiyorum tabi kayin biraderle ama o bulgarisdana gidince yalniz kaldik ve is basa dusdu tam bir kayseri isi olsun dedik ya allah bismillah deyip biseler yapdim bi kismini bi ara paylasmisdim ama birazdaha yenilik ler katip ritimleri balance edip mixs leyip acizane sizlere sunuyoruz tabiki hatalar oldu ama e idare edin artik gule gule kullanin frden slmlar

Alternatif link buyrun berkçikşifresi---burhan-----

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: tyros2 or 700 burhan2011 ritimler

Wallahi öylesi bir upload sitesinden link vermişsinki 7 MB bir dosyayı 7 saatte indiremiyoruz habire similey lere insanı yönlendiriyor bence acilen Upload sitesini yenilemeniz gerekir. Emeğinize sağlık paylaşımınız için sonsuz teşekkürler. Saygılarımla,

valla ben ancak buna yollayabiliyom ki ama denerim gule gule kullanin

abi eline emeğine sağlık. şimdi alamıyorum ama en kısa zamada alırım bu ritimleri. devamını bekleriz. kayserili. t2

tesekkurler burhan abi eline emegine saglik Allah kolaylik versin devamini bekliyoruz...
bu arada coktandir gorusemedik.kisa zaman da gorusuruz insaallah selamlar,saygilar..

konudaki link 2 bir paylaşım sitesinden yayınlanmıştır buyrun arkadaşlar

burhan abi tşk ler

frden slmar arkadaslar persembe kurtlar vadisine bakarken heycandan cayi pc nin uzerine dokdum heheh simdi acilabildi galiba baya cay icti bizim pc kadir gercekden gorusemiyoz inan zamanim olmuyo yeni ritimler yolda yakinda paylascam frden slmlar