• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros2 or700 v1 2 ritim

burhan38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA TYROS2xxl
frden slmlar arkadaslar yilin son ritmi bizden olsun dedik ve kayin biraderde bulgarisdanli oldugu icin oturduk adet 9x8 tam bulgar ama ataklarini yazmadik bir adet oy trabzon volkan konaka ait parcaya ritim yazdik 4x4 ve bu konuda ayrica murhene tskler teknik konularda yardimci oldu sizlere biseler yapmaya calisdik tabi ilk deneme oldugu icin biraz eksik olabilir bazi yerler ozur cunki her seyiyle sifirdan yazilim gule gule kullanin

Cevap: tryos2 or700 v1 2 ritim

Teşekkürler Burhanettin abi.

paylaşım için teşekkürler abi.şu yılbaşını atlatalım bende bazı ritimler paylaşıcam.repertuara kasıyorum bu aralar.Oy Trabzonu Volkan Konak introlu paylaşıcam.slmlar iyi çalışmalar.Sp loop halletiniz mi?

bu güzel paylaşım için teşekkürler...

frden slmlar arkadaslar yorumlar icin tskler yalniz kullanan ritimleri kullanan arkadaslar eksikleri yazarsa enazindan bi dahakine dikkat edip daha guzel paylasimlar yapariz frden slmlar

abi ellerinize sağlık paylaşım için.Fransaya selamlar..

frden slmlar arkadaslar yorumlar icin tskler elesdirilerinizi ya iyi tarafinida yazarsaniz eksikleri gorurum slmlar

.
Ritimleri dinleyemedim çünkü sadece akorlar geliyor. Bütün ritimlerde aynı olay söz konusuydu. Acaba benim indirdiğim dosyada mı problem var bilemiyorum. Tekrar indirip bakacağım.