• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros4 mu pa3x mi almaliyim, yardim lutfen beynim sulandi

Cevap: tyros4 mu pa3x mi almaliyim, yardim lutfen beynim sulandi

Aslinda T3 almaniz daha mantikli zira buyuk bir para cebinize kalir arada ise buyuk bir fark yok ses islemcileri ayni,nerden baksaniz temiz bir t3 aldiginiz takdirde cebinize 4bin, 4500tl bir para kalir...
Acilista 5-6 dakika beklemeye deger bence ;)
Ne dersiniz buda bir fikir ben t3 kullaniyorum gayette memnunum halimden hatta hic olmadigim kadar (pa80,pa1x ve pa2x kullanmis biri olarak)...

Bende oyumu a2000+3x ten yana kullanıyorum.

pratik ve bol nevale isterseniz pa3. yok ben kalite isterim diyorsanız elbette t4.şu an pa3 kullanıyorum.sound ve kalite bakımından yamahanın tırnağı olamaz.

Audya 5t araştırmanızı öneririm

Sonradan pişman olmak istemiyorsanız Korg pa3x tavsiyem size

sen casio al bence usdat pa3 ile ayni kalite cunki ya yamahanin tyros serisiyle korgu kiyasli yabiliyosunuzya helal valla korg sade tr ve balkanlarda alet oda yamahadan ucuz oldugundan baska bir cozumu yok

Re: Cevap: tyros4 mu pa3x mi almaliyim, yardim lutfen beynim sulandi

pratik ve bol nevale isterseniz pa3. yok ben kalite isterim diyorsanız elbette t4.şu an pa3 kullanıyorum.sound ve kalite bakımından yamahanın tırnağı olamaz.
Bu kadar kaliteli ve soundu iyi ve editlemeyi su gibi bildiğiniz org varken ve de sizin tyroslara yaptığınız güzel setler o kadar beğeni alıp satılırken hangi hesap beş para etmez pa3x si satın aldığınızı merak ediyorum.

casio mu yanlış bilgi vermeyelim Medeli farfisa bunlar bile 3x ten uygun dimi Hatta 3x roland e 35 in bile altında Dimi Ne Kadar Yazık

kilit yolda sanki :)

fatih arkadasim;tekrar muzige donmek istemen guzel dogruda karar vermissin hayirlisi olur insaallah,soruna gelince nacizane fikirlerimi belirteyim;
istedigin iki alette belli yerlere gelmis kariyerleri olan aletler,yani klaslari tartisilmaz,bir gercek varki t4 turkiyede bundan fazla ilerliyemez cunku fiyat olarak pahali heleki gunumuzde lattop dugunculerinin mantar gibi turedigi 100tl ye dugun yapilan yerde oyle t4 icin yeni setler veya usb ler beklemek sadece hayaldir yani suan piyasada ne varsa onlarlan devam edeceksin demektir,korg a gelince turkiyedki yeri belli sallanamaz bir hakimiyeti var alimida satimida kolay setide nevaleside fazlasiyla bol olasi bir pismanlikta elinden cikarman cok daha kolay,tabi bu isin ticari yani,size tavsiyem madem bu iki aletin arasinda kaldiniz gidin bir muzik bayisine ikinisinide deneyin hangisi zevkinize ve kulaginiza hos geliyorsa onu alin derim.yanliz fiyat olarak bir sIkInti yok diyorsaniz pa-800 ude bir deneyin derim,saygilarimla