• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros4 mu pa3x mi almaliyim, yardim lutfen beynim sulandi

Cevap: tyros4 mu pa3x mi almaliyim, yardim lutfen beynim sulandi

aslında söylemek istediklerimi tekrar anlatayım isterseniz yabancılar
yani üreticiler ürün yaparken ham maddeye ve maliyet giderlerine bakarlar 10 milyar aleti hala plastik kasayla satıyorlar hiç ses kalitesinden bağsetmedim dikkat ettiyseniz zaten bunlar sampling aletler yani gerçek sesleri örnekleyip verirler ve ses kalitesi aynıdır dedim yok yamaha güzel falan sesler iyi falan diyorlarya teknik bir adam yutmaz bunları yani bunlara ne kayıt edersen o sesleri verirler mesela yaylı seslerini yükle korga aynı sesi verir yada korgun sesi yamahada çalar yamada volum düğmesi berbat mesela sürgülü potans yok vocalizer düğmeleri aynı şekilde t4 bana göre en fazla 1500 euroluk alet aleti ilk çıktığında bakmaya gittim materyal dandikliği yüzünden geri döndüm 4000 euro vereceksem karşılğında her bakımdan süper bir ürün bekledim yani zurna yada bağlama sesleri beni cezbetmiyor araba parası gibi nerdeyse yamaha korg kronos gibi kasa ve ürün yapsın bak nasıl alıyor herkes ben dahil alırdım yapamaz yapmazda çünkü bir cihazdan 3000 euro kazanamaz o zaman yani anlatmak istediğim çok komik paralara maledip çok yüksek fiyatlara satıyor yamaha tyros 4 ün maliyeti 200 euro bile yoktur yamahaya az çok malzeme fiyatlarını biliyorum çünkü yani çok hızlı gidiyor diye dandik kasalı bir plastikren yapılmış bir araba almam şahsıma konuşuyorum bu bir örnekti korg kronos yada oasis gibi yapsın benim gibi milyonlarcası alır o ürünü birazda işletim sistemini değiştirsin bence ara yüzü çok kötü bunlar benim yorumlarım

iyi günler
saygılar

Cevap: tyros4 mu pa3x mi almaliyim, yardim lutfen beynim sulandi

Tesekkurler yorumlariniz icin...
Ayni seste atilsa ses islemcisi fark yaratir , 15 yillik ses islemcisi dediginiz icin bahsettim kalitesinden zira dedigim gibi tarafli tarafsiz herkes nerdeyse kalite farkini Kabul eder ancak baska bircok nedenden dolayi yonelmez Yamaha bu ortamda dogal olarak hala ayni kartla devam ediyorlar....
Yanliz Kronos icindeki 9 ses islemcisi ile XF i egale etmeyi basardi ona karsi bi adim atabilirler...
A2000 de sanirim bir iki basit sorun yasandi volume pot ile alakali ancak Ram yanmasi kadar masrafli yada can sIkIcI degil...
OS arayuz kesinlikle Korgta daha iyi ...Ayrica Legato eksik yamahada ve wave count olayi tam bi sacmalik...
Maliyet tabiki cok dusuk Tum markalarda modellerde ancak ArGE masraflarinida unutmayin hesaplarken....
kullanmadiginiz cihazlar hakkinda bu kadar keskin yorumlar yapmaniz bence yanlis cunku cogu malesef eksik ve temelsiz...
Yinede Paylasiminiz icin Tekrar Tesekkurler