• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ustalar lütfen bi yardımcı olurmusunuz, org arıyorum

Cevap: Ustalar lütfen bi yardımcı olurmusunuz, org arıyorum

Sevgili arkadaşım bu sitede bir çok profesyonel var ve onların söylediklerine kulak versen, bence iyi olur. Furalabi' ye katılıyorum. Bahsettiğin org ancak amatör olabilir. Batı ağırlıklı çalacağım, Türk ritmi ve sesleri o kadar önemli değil diyorsan, o fiyata bulabilirsen, ikinci el çipsiz A1000 alabilirsin ve bu senin işini rahatlıkla görür, Biraz daha artırabilirsen, GW-8 çok iyi bir seçim olur.

Roland gw-8 veya prelude öncelikle önerim olur. Batıları iyidir.

Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnanın bütün önerilerinizi tek tek inceliyorum. Dediğiniz gibi hep piyasada alışagelmiş ürünlere odaklandığı için insanlar arada kalan modeller var amacım onları yakalamak zaten. Misal Roland gw 8 güzel bir öneri, yakından inceledim. İşte bu dedim ama yine bu site sayesinde bir orga aşık oldum.

Korg Micro Arranger.

Seslerini ve ritmlerini incelemenizi istiyorum. Ebayda 500$ Yani 900 TL, Türkiyede stoklarda yok, olan bir kişi var 1450 fiyat çekmiş.

Roland gw 8 yerine bunu beklememde fayda var sanırım. Özellikle sesleri çok çok kaliteli.

Ama e40 - g600 dediğimiz makineler 10 yıllık cihazlar artık. bütceyi az daha çıkıp 1200 e denk getirip korg almak an iyisi. Roland E-09 da ekonomik bir tercih aslında ama kullanan varmı

Önerilerde bulunan herkese teşekkür ederim. MOdelleri inceliyorum. Ketron x9 ve GW8 güzel önerilermiş. Sayenizde dikkatimi çekti bu modeller

Artık şu i30-40-50-g600 vs den, kalıplaşmış modellerden kurtulmalı bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Önerilerde bulunan herkese teşekkür ederim. MOdelleri inceliyorum. Ketron x9 ve GW8 güzel önerilermiş. Sayenizde dikkatimi çekti bu modeller

Artık şu i30-40-50-g600 vs den, kalıplaşmış modellerden kurtulmalı bence.

kardeşim iyi hoş diyorsun da o kalıplaşmış dediğin modellerden ekmek yiyen piyanist arkadaşlarımız var ...

mrb bnde casio at5 vr ilgilenirsen konuşrz tlfnm 0 554 8 68 79 79

karde bende ix300 var eynn batı rtimleri
ebatları sağlam bir alet istersen ara görüşelim 05357765537 400 tlye son fiyatım satyıorum pa80aldım o yüzden evde duracagına kulanılsın

Kalıplaşmış modellerden daha 10 yıl daha gider sende aldığını satar yine gelir kalıplaşmış dediğin modelleri alırsın bir gün ;)

Roland EM-55 OR öneririm bi bak istersen