• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 14K
Cevap: Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

hocam emeğinize sağlık bu programı zipli dosyayı indirdikten sonra içini sd kartamı aktarıcaz sonrada cihaza taktığımızda kendi otomatik tanıyacakmı yoksa başka bir progragrama mı ihtiyacımız var teşekkürler

Gokan3977 arkadaşım önce sıkıştırılmış klasörü rardan çıkar daha sonra bu klasörün içinde bulunan klasörleri sd kartın ( sd olmasına dikkat et diğer türleri okumuyor sdhc vb. gibi) içine at. Cihaz kapalıyken kartı takıp cihazı açıp media tuşuna basarak klasörleri ve alttaki diğer seçenekleri gör (open close load gibi ) load seçeneğine bas ekrana gelecek uyarıyı onaylayıp yüklemeyi bekle ve sonra setin tadını çıkar ;)

Emeğinize sağlık. Teşekkürler...;)

Güle güle kullanım kardeşim bende güzel dilekler için sizlere teşekkür ediyorum.Saygılarımla

yeğenlerim şu volkanın setini arıyorum lütfen kimde var ise burdan yayınlayabilirmi.saygılar.

Beyefendi benim konu üzerinden ararsan bulamazsın tabi... rica ederim ben burada emek vermiş bir şey paylaşmışım lütfen aramanızı benim konu üzerinden yapmayın derim.

yeğenim yanlış anlama setini zaten indirdim vede teşekkür ederim ama o seti yani volkan seti bir türlü bulamadım çokj iyimiş güya belki sizin gibi yeğenlerim okurda burdan yayınlar diye düşündüm.saygılar.

çok teşekkürler pa 500tr için süper.

2015 bakalım yeni setler pa500TR için oluşturulacak mı? Ya da ilk seti kim yayınlayacak bakalım.

elinize sağlık güzel olmuş