• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 14K
Cevap: Veeee Nihayet 2014 PA500TR Set Geldi

teşekkürler hocam

özellikle de sample sesler çok temiz geldi kulağıma çoğu sette bu sesler yok sonsuz kez teşekkürler inşallah ileride daha iyi setlerinizi göreceğiz başarılar hocam .

özellikle de sample sesler çok temiz geldi kulağıma çoğu sette bu sesler yok sonsuz kez teşekkürler inşallah ileride daha iyi setlerinizi göreceğiz başarılar hocam .

Beğenmeniz ayrıca beni mutlu etmiştir kardeşim.İlerde çok daha iyileri olacaktır.Sağlıcakla kalınız..

tşkkrlr saolun

Güncel kalsın arkadaşlar

elinize sağlık güzel çalışma olmuş

paylasımın icin tesekkürler

Arkadaşlar işinize yarıyorsa ne mutlu bana ..Teşekkür eden arkadaşlarım umarım kullanıp deneyip beğenerek teşekkür etmişsinizdir öyle olursa ben daha mutlu olurum.Sizlerde sağolun.Saygılarımla

Ömer arkadaşım ellerine sağlık emeğine sağlık. Gerçekten tek kelime ile muhteşem olmuş. Görüntülü olarak çalışmanı paylaştığın için teşekkürler, önce dinledim ve çok hoşuma gidince indirdim. Az sonra setini yükleyeceğim. Bence çok başarılı bir çalışma olmuş. Ben bu işi amatör olarak evimde kendime ve misafirlerime yapıyorum. Müzik benim olmazsa olmazım. Allah senin gibi paylaşmayı seven arkadaştan razı olsun. Başarılarının devamını diliyorum. Kuşadası'ndan sevgilerimi gönderiyorum. Tayfun.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tayfun kardeşim güzel sözlerin ve dileklerin beni ayrıca mutlu etti ama asıl olarak çalışmamı beğenmen benim için çok mutluluk verici ...Teşekkür ederim sağolun..Saygılarımla..