• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA A-2000 ve EMO usb aldım bugün

PİYANİST ŞANTÖR

Paylaşımcı
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
arkadaşlar ketron sx 3000 den sonra bugün yamaha a 2000 emo usb almak nasip oldu a1000 or700 derken a2000 nide almış olduk yamaha yı ben seviyorum sound ketron kadar olmasada sonuçta yeni nesil bir org emo usb de mükemmel bence korg pa600 qt yi almayı zaten düşünmüyordum çünkü bir kere o hatayı yaparak sıfır pa55tr almıştım ve kullandığım en rezil org olarak hatıramda yer bıraktı o yüzden pa600 ün ne olacağını tahmin ediyorum bu alete en kral sampleyi yüklesen yani eşeğe altın semer taksan eşek eşektir:D

Cevap: YAMAHA A-2000 ve EMO usb aldım bugün

hayırlı olsun hocam gule gule kullan bol kazanclar dılerım....

hayırlı olsun ümit usta...sx3000 den sonra yamahadada yollarımız kesişti yine .) emo usb temeli sağlam.iyi işledikten sonra memnun olunacak set.sendede bu meziyetler var zaten...güle güle kullan

boş ver sen ketronun saundunu falan ben 2sinide kullandım a2000de tuşe ve pratıklık haric şu an 1numara diyebiliz a2000 deki rtm ve seslerin coğunu 10.000 tl lık aletlerde bile duyamassın.. hayirli olsun gule gule kullan..

bende sana bu aleti tavsiye edecektim hemşehrim ama sen or 700 ü beğenmedim falan deyince hiç yamaha olayına girmedim.hayırlı olsun abi senin tarzına çok uyacak.

hayırlı olsun sorması ayıp ama kaça oldu bu iş:D her şey bi kenara doğru seçim bol kazançlar

ümit ustam hayırlı olsun güle güle kullan.neden kampanya varken almadın?

Abi hayırlı olsun. Bu arada A2000 şu an için hedefim değildi ama nette araştırırken farkettim ki pitchbend'i joystic yani sağ-sol'muş. Yamaha'da bu yola girdiğine göre yukarı-aşağı pitchbend gerçekten kullanışsız demek ki...

Kullanabilene fark etmez ;)
Hakan Tuncer Kardesimin bugun bana attigi bi demo yu paylasiyorum dinle bakalim kullanislimi (Tyros4+Juzi) :D

file.html

A2000 hayirli olsun bu arada ;)

hayırlı olsun güle güle kullan doğru bir seçim yapmışsın.

çok teşekkür ederim arkadaşlar indirim trenini kaçırdık oldukça pahalıya mal oldu ama yinede sıfır aldım nasip kısmet.