• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA A-2000 ve EMO usb aldım bugün

Cevap: YAMAHA A-2000 ve EMO usb aldım bugün

piyanist hocam kesinlikle hata yapmadiniz a 2000 almakla
ben türkiyede yasiyor olsaydim do re müzigin kampanyasindan inanin yararlanirdim

hata bir ara or700 alacaktim fakat burda tr ye cevirecek hic kimse yok ancak istanbula gelmem gerek oda busürü para
care pa600 oldu bende pisman kalmadim pa600 ile dedigim gibi burdada kampanya olsaydi inanin bende a 2000 i alirdim

tekrardan hayirli olsun
saygilarimla

piyanist hocam kesinlikle hata yapmadiniz a 2000 almakla
ben türkiyede yasiyor olsaydim do re müzigin kampanyasindan inanin yararlanirdim

hata bir ara or700 alacaktim fakat burda tr ye cevirecek hic kimse yok ancak istanbula gelmem gerek oda busürü para
care pa600 oldu bende pisman kalmadim pa600 ile dedigim gibi burdada kampanya olsaydi inanin bende a 2000 i alirdim

tekrardan hayirli olsun
saygilarimla

teşekkür ederim , or700 v1 kullanmıştım pek iyi değildi v2plus çok iyiydi fakat a2000 soundu çok iyi yumuşak güçlü ve çok temiz . Pa600 almaya karar vermiştim sonra vazgeçtim ne bileyim içime sinmedi fakat sen kullanıyorsun beğendiğine göre problem yoktur. Zaten şu anda herkez bekliyor org piyasasında dal kıpırdamıyor bana göre bir satış patlaması bekliyorum ben malum bütün gelinlik genç kızların rüyası zetina dikiş makinesi gibi çoğu çalgıcının hayali korg:) birde ucuz olursa sen seyret ama benim için önemi yok şu an çok mutluyum.

Hocam hıslerınıze göre gıtmenız en dogrusudur ben pa600 kulaniyorum diye herkesin hosuna gitmesi gerekmez

do re muzik kampanya yaptiginda ilk isim burdaki bayileri kontrol etim ve burda 1 tl bile fiyattan düsmedi ama gelde türkiyede a 2000 kulananlarin baze ustalara bunlari anlat anlatabilirsen oysa aleti birden 999 euro ya kulanan ustalar indirdi

yamaha hala 1585 euro degerinde satista hocam ve yamaha böyle birden 500 euro deger kaybedecek bir org üretmez

terardan saygilarimla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.

Hayırlı olsun Ümit bey güle güle kullanın

arkadaşlar ketron sx 3000 den sonra bugün yamaha a 2000 emo usb almak nasip oldu a1000 or700 derken a2000 nide almış olduk yamaha yı ben seviyorum sound ketron kadar olmasada sonuçta yeni nesil bir org emo usb de mükemmel bence korg pa600 qt yi almayı zaten düşünmüyordum çünkü bir kere o hatayı yaparak sıfır pa55tr almıştım ve kullandığım en rezil org olarak hatıramda yer bıraktı o yüzden pa600 ün ne olacağını tahmin ediyorum bu alete en kral sampleyi yüklesen yani eşeğe altın semer taksan eşek eşektir:D

Hayırlı Olsun. Ketron Xd9 Kullanmıştım Bende Ketron Sound'u Bir Başkadır.Yamahanın Soundada İyi En Azından Ketrondan Yamaha Geçişte Yamaha Hayal Kırıklıgına Uğratmıyor. İnş. Hayırlısı İle Kullanırsın. Yamaha Şu Tuş Takımlarına Biraz Daha Agırlık Verse Çok İyi Olacak İnş. Zamanla Tuş Takımı Kalitesini Arttırır.

teşekkür ederim , or700 v1 kullanmıştım pek iyi değildi v2plus çok iyiydi fakat a2000 soundu çok iyi yumuşak güçlü ve çok temiz . Pa600 almaya karar vermiştim sonra vazgeçtim ne bileyim içime sinmedi fakat sen kullanıyorsun beğendiğine göre problem yoktur. Zaten şu anda herkez bekliyor org piyasasında dal kıpırdamıyor bana göre bir satış patlaması bekliyorum ben malum bütün gelinlik genç kızların rüyası zetina dikiş makinesi gibi çoğu çalgıcının hayali korg:) birde ucuz olursa sen seyret ama benim için önemi yok şu an çok mutluyum.

hayırlısı olsun güle güle kullanın bol kazançlar...bahara doğru belki bir sx 3000 alabilirim sırf ketron soundu için... kullandığınız ses ve ritmler duruyordur inşallah alırsam sizden ritm ve sesleri isteyebilirim...