• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YAMAHA A-2000 ve EMO usb aldım bugün

Cevap: YAMAHA A-2000 ve EMO usb aldım bugün

Kullanabilene fark etmez ;)
Hakan Tuncer Kardesimin bugun bana attigi bi demo yu paylasiyorum dinle bakalim kullanislimi (Tyros4+Juzi) :D

file.html

A2000 hayirli olsun bu arada ;)

gercekten güzel calmis hakan usta danda bir set bekliyoruz bu arada t4 icin

hocam senin yeni a2000 ninde hayirli olsun bu aletede sx3000 yaptigin ritimleri bekleriz saygilar

sayın piyanist şantör,yeni klavyeniz hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmanız dileği ile...

önce hayirli olsun usta

yanliz bir konuyu bilmeden bilgiclik taslamak kadar ayip bisey yoktur
ben 4 kez sahne aldim pa600 ile hicte sizin dedigniz gibide degil oysa mükemel sesler ses cikislari ve dopdolu sampel sesleri istedigim sesi yüklüyorum istedigim setide yüklüyorum hic bir problem yok sahnede 100 de 100 netlik var cikislarda

ben bunlari rahatca söyleyebilirim siz ise söyleyemesiniz cünkü ben kulaniyorum siz daha görmediniz bile onun icin ön yargili olmasaniz daha iyi olur

siz zaten pa55 tr yi pa600 ile bir tutmaniz cok sacma ve yanlistir
data lar cok farkli birkere pa55 tr ile bunu pdf datalarindan ve korg türkiye sayifasindan ögrenebilirsiniz

fiyat konusunda belki sevmemekle hakli olabilirsiniz ona bisey diyemiyecegim
a 2000 de cok güzel bir alet onu kötülemek icinde yazmadim zaten
ama görmediginiz üzerinde calismalar yapmadiginiz sahneye cikmadiginiz bir aleti yerden yere vurmanizin anlami olmadigini düsünyorum

tekrardan hayirli olsun

saygilarimla

umit hocam,hayirli olsun,gule gule kullanirsin insallah,demolarinizi,bekliyoruz.

Hayırlı olsun emo usb yi kaça aldınız acaba....

emo usb yi 400 liraya aldım ve bu arada çok güvendiğim bir arkadaş dün istanbulda cüneyt ertaç ın çalıştığı demo pa600qt yi inceledi onun görüşleri kararımda etkili oldu birde ben garantici bir insanım bu alette kocaman dokunmatik ekran var bir gittimi org gitti demektir malzeme kalitesi ortada o kadar para verip kendimi riske atamam pa600 ün şekli meydanda görünen köy klavuz istemez hint fakiri gibi görüntü var sonra bu alete yükleyeceğiniz ne samplesi varsa bence emonun a2000 usb sinden kaliteli olacağını sanmıyorum.

Hayırlı Olsun güle güle kullanın Ümit bey kardeşim...

Hayırlı olsun güle güle kullanın...A2000 süper alet yeterki kendinize göre ayarlayın yeter...

üstad hayırlısı olsun bir yandanda kötü oldu ketronun kalesi düştü bir sen kalmıştın ketron için buralarda çabalayan oda bitti desene... benimde xd9 u neden değiştirdiğim ortada istediğim ritimlere sahip olamadığımdan bizim izmirde taylan ritimleri geçerli... ben yamaha lada yolları ayırdım şuan pa 80 le devam ediyorum bir sıkıntı olmazsa pa 800 e geçip orda kalacam ötesini hiç düşünmüyom şu an 10 senelik periotta başka org ta düşümedimde...tekrardan hayırlısı olsun güle güle kullan demolarını bekliyoruz..saygılarımla...

sağolun arkadaşlar hepiniz umarım daha iyilerini alırsınız . A 2000 orta halli bir alet hemde fiyatına göre iyi özellikleri var ama ben açıkçası bu kadarını tahmin etmemiştim gerçekten or700 den sonra yamaha çok büyük iş çıkarmış ortaya özellikle emo usb olmazsa olmaz ben zaten düz aldım a2000 ni birde emo usb zaten eski yamaha kitleri soundu geride kalmış