• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha A2000 hakkında

gecer66

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
tyros 4 black edition yamaha a2000
sevgili arkadaşlar bu aralar satlık a2000 ilanları sitelerde boy gösteriyor ama bakıyorum ilanı veren aynı isimler satma sebebi falan filan org alacagım için ve uzun bir süreden beri bu aletleri satamadılar aynı şeyi tekrar ediyolar buda biraz düşündürücü birileri insanların kafasını karıştırmayamı çalışıyor ellerinde a2000 olmadıgı halde varmış gibi gösterip sürekli satlık ilanı vererek birileri a2000 nin önünü kesmeye çalışıyor şimdi ben kendim kullanıyorum benim gibi yeni alan kullanan arkadaşlar da var almak için sezonu bekleyen arkadaşlarda var yani a2000 iyi bir alet a2000 daha da iyi olacak birileri kafa karıştırmaya çalışıyorsa boşuna ugraşmasın

Cevap: yamaha A2000 hakkında

yeni çıkan bir org modelinden alıcıların beklentileri farklı oluyor, bazıları beklediğini bulamıyor, bazıları elinde hazır alet istiyor, sanırım bu armut piş ağzıma düş alışkanlıgından olsa gerek, ama yeni çıkan bir orgun bence en az 1 seneye ihtiyacı var.
aynı durum pa3x dede yaşanmışdı, ki pa3x işlenmemiş hali bile müthiş bir alet olmasına ragmen alanlardan bie kısmı satmak istedi ama şimdi yavaş yavaş piyasaya yeni setler çıkacagı bilgisi geliyor, sanırım haziran gibi artık pa3x 2. el satış ilanları azalıcak...

Her çıkan yeni alet ilk çıktığında mutlaka tökezlemiştir. Bunun nedeni de daha o alete aklıselim bir set oluşturulmadığı ve paylaşılmadığındandır. Diğer ürünlerde sık sık olan paylaşımlar yeni çıkmış orgun alıcıları tarafından kıskanılacak duruma gelir ki işte bu durum hemen kullanıcılarda tutulmadı, kendisinden isteneni vermedi, beni şok etti, böylemi olur sıfır alet gibi tedirginliklere neden olur ve yeni alıcılar bu aleti hemen aman elimde kalmasın mantığı ile elden çıkarmaya uğraşırlar. Yoksa ki aleti bende gördüm. Picbendir i de korg lardaki gibi sağ - sol şeklinde çalışanından yapmışlar hoş bir alete benziyor. Mutlaka bu alete de bir yenilikler, güzel setler çıkacaktır sabırlı olmak gerek. Herkese hayırlı ve uğurlu olsun Saygılarımla,

or 700 neydi 3yılda ne hale geldi zaman lazım ben de aldığım da a2000 or700 zümü cok aradım allahtanki biraz ritim yazmasını ve eklemesini biliyorum zamanla bu ritim ses sorunları kalkacak sadece biraz sabertmek lazım

selamlar..2 hafta önce Korg PA 800 aldim..2 günde kafayi yiyecektim..ne bir ritm, ne bir ses bulabiliyordum..zamanim aramakla gecti..2 gün sonra geri verdim..Yamaha PSR A 2000 aldim..kullanimi cok basit..ritm ve seslerini internette bulmak mümkün.cok memnunum ve iyiki almi$im..ilk aldigimda ses ve ritmleri ho$uma gitmemi$ti..korg daha iyiymi$ diye icimden gecirdim.cünkü yamahanin icindeki sesler beni acmadi..internetten indirdigim seslerden sonra yanildigim anladim ve korg pa 800 ü hic mi hic aramiyorum..tavsiye ederim..iyiki almi$im :))