• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamahacılar a2000 hakkında

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 19
  • Görülen : 4K

nakee

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
>>korg pa 3x>>
niye sessizsiniz anlamıyorum.bu alete 3900 para verip alanlar var bunlar satmaya kalksa 1500e mi satacaklar.kazığın bu kadarı olur mu indirim değil aslında kar miktarı düşmüş.amaç a2000i bitirip korga kafa tutacak yeni ucuz sampleli alet çıkarma diye düşünüyorum iyi ki almamşm a2000i yaptğnz yanlş .yanlış olan indirim değil başta pahalıya satmanz.madem bu fiyattan da kar ediyorsunuz baştan satsaydınız kullanıcıya da açık olsaydı sample alsana pa800e kafa tutan alet millet set yapardı yamahacılar artardı bu indirimle yamahacı kazanılmayacak kaybedilecek

Cevap: yamahacılar a2000 hakkında

internetten a2000 özelliklerine baktım. yok efendim joytiği varmış gamlar varmış mega voice varmış hoperlörleri zırıldamazmış usb si varmış miş muş. Allahınızı severseniz bu orgun düzgünce anlatılan özellikleri yazan biryer yokmu. daha kendi pazarlamasını yapmayı bilmiyor yamaha. benjm merak ettiğim bu orgun düzünde ve plus ında kaçtane türk ritmi var ve isimleri nedir hafızasına kaç ritim alr. usb yi sölemiyorum fabrikasyon hafızasını soruyoum. korg pa 500tr yi araştırdım hmen ritim ve ses listes karşıma çıktı. tam 178adet fabrikasyon üstünde türk ritm var. 16 adet yunan ritmi 140 civarı diğer batı ritimleri + ilave ritimler için boş user hafızası var ayrıca beğenmediğin bu fabrika ritimlerinin istersen tamamının üzerine yeni ritim kaydedebiliyorsun. bu orgdada usb yok sd kart var ve sfırının fiyatı 900 eur civarı. bu orgu kjmse beğenmez ama bence güzel. bende bu fiyatlara org alacağım henüz karar veremedim. pratik olsun istiyorum ritmler üstünde olsun. bıktım onu sl bunu yükleden.

niyemi sessiz yahu 3900tl alanlar zarar etmedi satarlarsa zarar ederler... ayrıca müzisyen adam alet alırken zarar edeceğini ya da ikinci el piyasasını düşünmez "MÜZİSYEN ZARAR ETMEZ" hala korg la kıyaslıyorsunuz belkide doğrudur çünkü korg türkiyeden başka yerde alet satamıyor herhalde yamaha firmasının korgla ilgilendiğini hiç mi hiç zannetmiyorum yamaha a 2000 i kullanmak müzisyen işidir yok korgta böyle ritm varmış yok şöyle ses varmış nerde var yahu ben göremiyorum aynı binlerce ses ve ritm en az korgun 5-6 aletinde dönüyor alet kıyaslarken davul ve zurna ya göre kıyaslama yapıyorsunuz korg gördüğüm en arabesk alet bu piyasada ne kadar süper müzisyen var yahu alet beğenmiyor adam 3 ayda bir yeniliyor neyi yeniliyorsa bu sitede orglardan başka bişey konuşulmuyor dikkatimi çekiyor yani kimse ses sisteminden bahsetmiyor zaten bu piyanist şantör takımı bir KORG u bilir BİRDE dynacord powermate Yİ BAŞKA BİŞEYDEN DE ANLAMAZ SON OLARAK EĞER SANAT YAPACAKSANIZ BU İŞİ BIRAKIN EĞER BU İŞİ YAPACAKSANIZDA SANATTAN FALAN BAHSETMEYİN....

valla ben or700 v2 plus kullanıyorum kullanmaya da devam edeceğim çünkü her türlü isteğe karşılık veriyor.mp3 okumuyor olabilir.okumason da.fazlasıyla sahnede işimi görüyor o bana yeter.A2000 e gelince bu kadar düşmesi beni şaşırttı.halbuki kaliteli alete benziyor.waw okuyor pikese var e bir müzisyenede bu yeter bence.neyse saygılarımla

niyemi sessiz yahu 3900tl alanlar zarar etmedi satarlarsa zarar ederler... ayrıca müzisyen adam alet alırken zarar edeceğini ya da ikinci el piyasasını düşünmez "MÜZİSYEN ZARAR ETMEZ" hala korg la kıyaslıyorsunuz belkide doğrudur çünkü korg türkiyeden başka yerde alet satamıyor herhalde yamaha firmasının korgla ilgilendiğini hiç mi hiç zannetmiyorum yamaha a 2000 i kullanmak müzisyen işidir yok korgta böyle ritm varmış yok şöyle ses varmış nerde var yahu ben göremiyorum aynı binlerce ses ve ritm en az korgun 5-6 aletinde dönüyor alet kıyaslarken davul ve zurna ya göre kıyaslama yapıyorsunuz korg gördüğüm en arabesk alet bu piyasada ne kadar süper müzisyen var yahu alet beğenmiyor adam 3 ayda bir yeniliyor neyi yeniliyorsa bu sitede orglardan başka bişey konuşulmuyor dikkatimi çekiyor yani kimse ses sisteminden bahsetmiyor zaten bu piyanist şantör takımı bir KORG u bilir BİRDE dynacord powermate Yİ BAŞKA BİŞEYDEN DE ANLAMAZ SON OLARAK EĞER SANAT YAPACAKSANIZ BU İŞİ BIRAKIN EĞER BU İŞİ YAPACAKSANIZDA SANATTAN FALAN BAHSETMEYİN....

Saygılar...
Ağzına sağlık güzel kardeşim.
İlk olarak; gerçek müzisyenin enstrumanı onun vazgeçilmezidir, satılmaz bu bir.
Allah aşkına; bazı arkadaşlar, A2000 ile yeterli bilgi yok falan feşmekan demekteler. Arkadaşlar, etmeyin eylemeyin. Bir kez olsun; cihazla beraber gelen KULLANIM KILAVUZU nu okuma zahmetine katlandınız mı. Varsa yoksa; EDI ZURNA var mı, yok şu şarkının, türkünün ritmi var mı. Kullanıcıya açık değilmiş. Açık olsa ne olacak çok merak ediyorum. Herkes ses mühendisi mübarek.
Kısacası; her zaman her işte olduğu gibi, ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ.
Biraz ağır olacak ama, böyle müzisyenlik olmaz.
İki tane düğün havası, misket, horon çalmak için, dünya para vermenize de gerek yok.
Bu arada; A2000 de ritm yokmuş. A2000 ile de aslanlar gibi müzik yapılır.
Ama, V2 PLUS ile aramadığınız kadar RİTM ve SES zaten hazır geliyor.
Bu forumda defalarca dillendirildi. CAN BAŞAR , SALİM BEY defalarca konu hakkında yazdılar çizdiler.
Yalnız, A2000 v2 PLUS ile her tür müziği, her yöreyi rahatlıkla seslendirebilirsiniz.
Fiyat hususuna gelince; A2000 ilk çıktığı zaman, İstanbul' da cihazı alan ilk kişiyim. Çok da memnunum. Fiyatı düşmüş düşmemiş umurumda da değil.
Zira; tekrar söylüyorum, işimiz alıp satmak değil, müzik yapmak...
Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Org seçimi müzisyenin kalitesi bilgisi ve kullanım amacına göre değişir 100 150tl arası yövmiye ile çalışıyosanız ve yapıcak başka bi mesleğiniz yoksa orga 3000tl den fazla para yatırmayın bütcenizi zorlamaya gerek yok sonra geri satmak zorunda kalıyosunuz.bence en mantıklı olan bu benim başka mesleğim yok diyosanız 0 org alıp enaz 3yıl kullanın

Saygılar...
Ağzına sağlık güzel kardeşim.
İlk olarak; gerçek müzisyenin enstrumanı onun vazgeçilmezidir, satılmaz bu bir.
Allah aşkına; bazı arkadaşlar, A2000 ile yeterli bilgi yok falan feşmekan demekteler. Arkadaşlar, etmeyin eylemeyin. Bir kez olsun; cihazla beraber gelen KULLANIM KILAVUZU nu okuma zahmetine katlandınız mı. Varsa yoksa; EDI ZURNA var mı, yok şu şarkının, türkünün ritmi var mı. Kullanıcıya açık değilmiş. Açık olsa ne olacak çok merak ediyorum. Herkes ses mühendisi mübarek.
Kısacası; her zaman her işte olduğu gibi, ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ.
Biraz ağır olacak ama, böyle müzisyenlik olmaz.
İki tane düğün havası, misket, horon çalmak için, dünya para vermenize de gerek yok.
Bu arada; A2000 de ritm yokmuş. A2000 ile de aslanlar gibi müzik yapılır.
Ama, V2 PLUS ile aramadığınız kadar RİTM ve SES zaten hazır geliyor.
Bu forumda defalarca dillendirildi. CAN BAŞAR , SALİM BEY defalarca konu hakkında yazdılar çizdiler.
Yalnız, A2000 v2 PLUS ile her tür müziği, her yöreyi rahatlıkla seslendirebilirsiniz.
Fiyat hususuna gelince; A2000 ilk çıktığı zaman, İstanbul' da cihazı alan ilk kişiyim. Çok da memnunum. Fiyatı düşmüş düşmemiş umurumda da değil.
Zira; tekrar söylüyorum, işimiz alıp satmak değil, müzik yapmak...
Saygılar...
ben a2000 teneke alet demiyorum.madem böyle olacaktı başta düşürselerdi fiyatını .ortalık karıştı herkes diyoki a2000 bitecek korg pa 600 den daha iyi ymaha çıkacak haliyle a200le ilgilenilmeyecek niye alaym o zaman der müzisyen

emo usb olduğu muddet a2000 bişi olmaz sıkma canını o usb aynı zamanda psr 950 lede calişacak buda satişin devamını ve surekli güncellemeler rtm ve ses demek a2000 de destekler bunlari haa ilk alanlar kazıklandı artık yapacak bişi yok ne kadar feryat etsekde yediğimiz kazıkla kalacaz yapacak bişi yok ben do-re ye mail attim neden bizi kazıkladınız diye bana kampanyayla ilgili maili atmişlar bende inşallah batarsınız dedim..:) napalım.. ama a2000 güzel alet tuşe ve kullanımı pratıklığı haric ben cok beğendim..

hahhaha umitpa1x gece gece cok güldürdün beni sagolasın :)) beter olsunlar demi ? :)

Güncellemelerin süresi varmı.yani şu tarihte şu kadar diye..Mesela dün bir adet slow ritim eklendi siteye...Birde neye göre yapılıyor bu güncellemeler arkadaşlar...