• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yamaha A2000 yardım lutfen

gideros

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA A2000
arkadaslar yenı exp seti yamahanın sayfasından yukledum 32.mb cıktı voıce ve demo mıdı orıental GR TR dıe ıkı dosya bıde explorer ısaretlı bısı cıktı buraya kadar dogrumu yapısım dogruysa bunu orga tam nasıl yukleyıcem?? tesekkurler

Cevap: yamaha A2000 yardım lutfen

seti yukledımde yukardakı yazdıgım ıkı dosya ole duruyo onlar ne olacak bı bılgısı olan var sa beklıyorum cevapları

arkadaşlar yokmu yardımcı olacak biri?

arkadaşlar dore müziğin sayfasından yükleme talimatlarını linkini aşağıda ekledim.bu işlem bir kereye mahsus olduğu için akılda kalmıyor pek.ben bu talimatlara göre yükledim.sizde bunları takip edip yükleyebilirsiniz.kolay gelsin

hayırlı olsun kardeşim paketin içindeki midi ve reg dosyalarını orga yüklemene gerek yok onları usb den direk okuta bilirsin reg dosyalarından hoşuna giden sesleri alıp kendine yeni reg dosyası hazırlaya bilirsin paket şu an 32 mg ritim ve sesler yüklendiyse dogru işlem yapmışsın kolay gelsin

cogu seyı cozdumde ıkı sey de takıldım..bırıncı hazır reg lerin herangı bırınde atıyorum 1 no da dgisiklik yapıp aynen kaydedebiliyormuyuz?? ıkıncıde bı arkadasın paylastııgı ses klasoru var usb den okutuyorum ama kaydedecek yeri bulamıyorum orgta??? yardımcı olursanız sevinirim...

cogu seyı cozdumde ıkı sey de takıldım..bırıncı hazır reg lerin herangı bırınde atıyorum 1 no da dgisiklik yapıp aynen kaydedebiliyormuyuz?? ıkıncıde bı arkadasın paylastııgı ses klasoru var usb den okutuyorum ama kaydedecek yeri bulamıyorum orgta??? yardımcı olursanız sevinirim...

-yapmak istediğin değişikliği yapıp memory tuşuna bas değişikliği kaydet.mesela 1 e kaydet
-reg dosyasını save yap ekranın altından. zaten sana yerini sorar user veya usb diye.nereye istersen oraya save yap.

eyvallah saol bırıncı prob.tamam yanlız ıkıncısı reg degıl user ses klasoru org goruyo copy ok dıorum tab dolasınca paste bı turlu acılmıo hep kapalı yer bulamıyom_ :)?

orgun en sağında user voice diye bir düğme olacak orayı aç oradan görürsün user voiceleri.kopyalamak istersen ve user bölüm dolu değilse oraya kopyalayabilirsin.hatta bu sayfa üstte expansion dosyası var görünüyor.bu sesler ayrı bir dosya olrak bu sayfaya kaydediliyor

Eyv. Saolasın cok tesekkurler...