• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha a2000 yardım ..??

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
merhaba değerli üstadlar, a2000 de lesli elektro tarzında pek ses yok, emo usb kullanıyorum, geçmişte batuhan hocanın lead seslerde kullanılan efektlerini orga yükleyip elektro bağlama sesine o efekti verip kullanıyordum, lesli elektro gibi olmasada biraz götürüyordu işi.. ORGU BUGÜN FABRİKA AYARLARINA GERİ DÖNDÜRDÜM VE EFEKTLERİM GİTTİ..

şimdi bi kaç üstad diyecek pharese efekti kullan diye, denedim ama olumlu sonuç alamadım..

lütfen yardım.. lesli elektro konusunda sıkıntım büyük,

Cevap: Yamaha a2000 yardım ..??

çook yardımcı oldunuz.. hepinize teşekkürler!

orglarda lesli diye bir efekt yoktur fakat phazer efektinin parametrelerini değiştirerek değişik efektler oluşturulabilir elektroya uyar ve user efekt olarak kaydedersin bu işten anlayanların yaptığıda bu şekildedir birazcık uğraşırsan bu iş olur diyorum sana ben .. kasma kasma

piyanist şantör abim k.bakma geçmişte sana karşı yanlış konuştum özür diliyorum, konuyu ciddiye alıp yamahacı olmadığın halde tek cevap veren sen oldun.. gerçekten çok teşekkür ediyorum değerli yorumun için,

Artık yamaha sayfasını kapatacam zaten, ilgi ve alakadan dolayı!..

herkese teşekkür ederim