• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

YaMaha or700 v2 plus GÜNCELLEME İSTEĞİ..

firtinayassin

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha tyros 2
Ritim yazan abilerim(salim abi batuhan abi) keşke elimden gelsede ben yazsam ama bir türlü ritim yazamıyorum. sizden ricam aşagıda videolardaki ritimler gibi yazarmısınız? mesela yk halay tarzı yok davullu felan. oyun havasıda çok güzeldi or700 buna benzer bi oyun havası olmadıgı için eksikliğin giderilecegini düşündüm. yine de karar sizin abi herşey için teşekkürler. ellerinize sağlık.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=PPXAGeIkFs8&feature=mfu_in_order&list=UL[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=GQIW0G_EGsI&feature=related[/ame]

Cevap: YaMaha or700 v2 plus GÜNCELLEME İSTEĞİ..

güncellllll

abi benimde sıkıntım var ritim konusunda ya yaza kısmetse pa 800 almayı düşünüyorum başka bi çağre kalmıyo :(

yamahada ritim sıkıntısı yok aslında bütün herşey var saolsun salim abi ve batuhan abi çok iyi çalışıyor yardım ediyor ritim konusunda ama uzun zamandır istediğimi yk halayı yazmadılar. hayırlısı olsun bakalım diger güncellemeler nasıl olcak.

evet yasin kardesime katılıyorum bu rıtımlere ihtıtac var ama kısmet bı ara bı boslıkta herzaman katkıda bulunan dostlar el atarlarsa olur

evet yasin kardesime katılıyorum bu rıtımlere ihtıtac var ama kısmet bı ara bı boslıkta herzaman katkıda bulunan dostlar el atarlarsa olur

inşl biri sesimizi duyarda yapar.

yasin bende 2 tane club halay var kardeş 2 tane pop ritmi vardı üzerinde oynama yaptım 1. kanaldaki darbukaları sildim sadece bateriler kaldı birde bassı kuvvetlendirdim zil kiti ekledim c ve d varyasyonları çok çok güzel oldu pazar günü gidim paylaşcam kardeşim

tamam kardeşim ellerine sağlık bekliyorum saol.