• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha Or700 V2 Plus Taxim Reg 2013

Djorhan

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Klarnet
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Or700'e Bir Takım Lead Sesler Yazdım. Bunu Sizlerle Paylaşmak İstedim.

Öncelikle İçinden Çıkan '' [OrHaN] Effect 2013.eff '' Dosyasını Klavyenize Yükleyin. Aksi Takdirde Efekler Ayarladıgım Gibi Çıkmayacak. Yüklemesini Bilmeyenler İçin Anlatıyorum.
1) Orgunuzun Ekran Bölümünde Sag Altta Olan '' Function '' Tuşuna Basın.
2) ''Utility '' Yazan Kısıma Girin.
3) System Resete Geçin. Üstteki Sekmelerin En Sonuncusu. Oraya Gelin
4) Sag Tarafta User Effect Files Var. Ona Tıklayın Ve '' [OrHaN] Effect 2013.eff '' Dosyası Neredeyse Oraya Gelin Seçin Karşınıza Yes No Diye Bir Seçenek Gelecek. '' Yes '' Diyeceksiniz Ve Efek Dosyası Yüklenmiş Olacak.

Not : Belki Efekler Tanımayabilir Hemen ( Çok Nadir ) Ama Siz Yinede Orgu Kapatıp Açın.

Daha Sonra Zaten Paylaşmış Oldugum Taxim [OrHaN] 2013.S917.RGT Adlı Regi Seçin Ve Beğendiginiz Lead Sesi Kullanın.

Not: Reg 4'den 5 ' e Geçince Sesde Patlama Olabiliyor Çünkü Güçlü Bir Efekte Geçiyor. Çalarken O Sese Geçmeyin Elinizi Klavyeden Çekin Öyle 5 'e Geçin Zaten Çalınca Anlayacaksınız.

Klavye Başında Olmayanlar Merak Edebilir Onun İçin 2 Tane Demo Yaptım. 1'inde Çiftetelli Çalındı. 2. Sadece Sesler Tanıtıldı.

Bu Arada Kayıt Yaptıgımda Bazı Efekler Duyulmuyor Onboard Ses Kartı Oldugundan Olabilir.

Yorumlarınızı Bekliyorum =) Güle Güle Kullanın =)

DOSYA DEGİŞMİŞTİR. İNDİRENLER TEKRAR İNDİRSİN.

Ekli dosyalar

• Taxim [ OrHaN ] Reg + Eff 2013.rar
    2.1 KB · Görülen: 221
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yamaha Or700 V2 Plus Taxim Reg 2013

mesaj attım sana bakarmsın özeline ve telefon numaranıda yazarsan bana sevinirim

Merhabalar Orhan bey.

Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim.

Benim kafama takılan bir durum var. Efekt dosyasını yükledim ama 2. demonun başındaki keman sesini reg dosyasında alamıyorum. Zannedersem 6. reg'de kayıtlı ancak bir tuhaf çıkıyor bende. Bir ayar filan mı yapmalıyım? Demodaki keman çok hoş olmuş. Beni aydınlatırsanız sevinirim.

şuanda telden giriyorum pcden girince anlatıcam orgdanda bakmam lazım

çok güzel çalısmalar ellerine saglık

Arkadaslar dosyayı tekrar indirin içerigi degiştirdim. Keman sesinin efekti kayıtlı degildi ilk verdigim eff de sorun düzelicek.

Sağolasınız istediğim tınıyı sonunda alabildim. Bu keman çok hoş olmuş. Peki bu şekilde düzenlenmiş kaç efekt dosyasını orga yükleyebiliriz ve yüklü olanları nasıl silebiliriz? Hayırlı akşamlar.

sadece 1 tane yükleyebilirsin. zaten başka yüklersen üzerindeki gider yükledigin gelir.

or700 or700 olalı boyle sesler gormedı bence.. emegıne saglık cok begendım

yorumlar için teşekkürler.