• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha or700 v2 plus

uğur demirel

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 256 MB RAM+DAVUL
Arkadaşlr or700 çıkalı kaç sene oldu o kadar mekana okadar düğüne gittm hiç yamaha or700 kullanan görmedm bunun sebebi ne acaba ben anlayamadm.piyanistler neden tercıh etmıyor or700 ü korg pa500 ü bie galata köprüsü on numara juniorda gördum izmirli volkan pa500 le düğün yapıyor ama or700 göremedm fikri olan varsa söylesın.

Cevap: Yamaha or700 v2 plus

bence sesleri yeterli gelmiyor dugunculer icin or 700 sahne orggu dugun orgu bence yetersiz

hocam pekı korg pa500tr nası dugunde iş gorurmu pa800 ün yanında veya tek basına pa800 le or700 uymuyo sesler cok mekanık pa500 800 uyumlu olurmu

ustad pa800 varsa baskasına gerek yok zaten pa500 tr görmedim ama onda yanılmıyorsam zurna sesi yokmus tam olarak bilmiyorum ama elinde pa800 varsa baskasını arama bile

yok pa800 çalan baskası da bılmıyorum or700 aslında guzl cihaz ama bılmıyorum kıme sorsam düğün bitirmez dıor sesler metalık dıyor tek basına or700 nası dugun yapar cok kararsız kaldım abım sat dıyor or700 oyuncak org gıbı dıyor

Pa500 zurnaları kötü kalan hiçbi seste ritımde sıkıntı yok

Pa500 zurnaları kötü kalan hiçbi seste ritımde sıkıntı yok

evet aynen katılıyorum ama zurnalar editlenince fena olmuyor düğünde iş görüyor ama diğer ritim sesler fiyatına göre 10 numara ben yıllardır korg kullandım halada korg kullanıyorum korgun ritimlerinden sonra yamahanın ritimleri bana yumuşak geliyor yamahalar daha çok restaurant tipi aletler bence ...

ustad pa800 varsa baskasına gerek yok zaten pa500 tr görmedim ama onda yanılmıyorsam zurna sesi yokmus tam olarak bilmiyorum ama elinde pa800 varsa baskasını arama bile

değerli mustafa abim pa800 e de set olacak eğer set tutturazsan hiç bir şeye yaramazz.

arkadaşlar belkide bu konuda ben daha çok şikeyetçi olmam lazım böyle bir polimik yaşadık malum ... ama şu bir gerçek yiğidi öldür hakkını demiş atalarımız şimdi 700 güzel alet tabiki eksikleri var her piyaniste göre bişeyler yapamazlar ama düğün bitiremez dedin mi yanlış olur her şeye cevap veren bir alet ben sevemediğim bir alet olmasına rağmen programlarımda 700 kullanıyom yavaş yavaş çözüyorum tavsiyen sizlerde kurçalayın mesela düğün setimi ben kendim yaptım eğer editleyerek eğer karmalardan bence güzel alet ben kötüledim zamanında ama şimdi yaptıkça bir seyler güzel oluyor bu arada tek hatası elektro ve yaylı sorunu en iyisini yaptık biz dedimya uğrasacaksın kardeşimmm ..saund sıfır korg gibi değil ama leat macun seside korgda yok eee şimdi ne olacak... SAYGILAAR

özür dileyerek son kez bir sey yazacam ve bu konuya daha girmeyeceğim arkadaşlar korg aletler picnemt işidir ama yamaha akort işidir her piyanist yapamaz akor işini piçmetle hataları kapatıyprlar dedimde yamahayı her piyanis kullanamaz aam korgu nenem bile çalar prosüdürü bildikden sonra ))))