• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A2000 Tanıtım

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 122
  • Görülen : 48K
Cevap: Yamaha PSR A2000 Tanıtım

Bu video çekiminden önce başka bi video daha çekildi ama bu video denemeydi ve zaten alette deneme aşamasındaydı
Yaptık ve Dünya'nın bazı yerlerinde yapılan dinletilerde gösterildi (aslında ben gidip kendim tanıtım yapacaktım ama bi türlü nasip olmadı ve bu yüzden video çekimi yapıldı)

Yamaha çok özendi bezendi tabi ki bizde amaa gelin ki bir studyoya girip çekim yapamadık ve elimizdekilerle birşeyler yaptık..

Ben diğer video'da ise direk ev halimle yani üstüme bi gömlek geçirip hemen hallettik bizim arkadaşla.. Kendimizi sıkmadan özgürce ve doğal davrandık..

Yamaha bu duruma çok şaşırdı çünkü koskoca Yamaha, karşısında 22 yaşında bi adam ve kendine özenmemiş hatta üstüne güzel birşey bile giymemiş..

vee sonra vardıkları kanı ise şuydu :

'Özgürce davrandığın, giyiminden kuşamın ve doğal hareketlerinden dolayı seni ve görüntü alan arkadaşı gerçekten tebrik ederiz..'

Yamaha'nın tüm tanıtımlarına bir bakın - Hiç bir tanıtımında bu tarz görüntü kareleri ve sürekli hareket eden bir kamera göremezsiniz ! !.. ama biz Serdar Saygı ile Yamaha'nın bu tabusunu yıktık ve artık onlarda bu tip çalışmalar yapmaya başlayacak..

Bunları anlattım çünkü biliyordum böyle birşeyle karşılacağımı amaa ben mutluyum çünkü Serdar ile Yamaha'nın tabusunu yıkabildik ve tebriği aldık..

Teşekkürler !

Not : Yamaha, Türkiye'nin değil TÜRKLERİN farkına vardı !..

kusura bakmada ben ilkönce çakma video sandım çok fazla özgür kalmışsınız birde orgun ekranı filan yağlı lekeli falan çıkmış onu bari temizleseydiniz elin yabancısı bunu seyredince türk piyanisti böylemi diyecek malesef

kusura bakmada ben ilkönce çakma video sandım çok fazla özgür kalmışsınız birde orgun ekranı filan yağlı lekeli falan çıkmış onu bari temizleseydiniz elin yabancısı bunu seyredince türk piyanisti böylemi diyecek malesef

Abi ben senden çok şüpheliyim yamaha sana ne naptıysa :D bize varan eleştirilerin garip :D

Sevgili Batuh A2000 kac tane acc var. ayni or 700 gibimi

ben videodan pek hoşlanmadım youtubede diğer celtic ve latin a2000 demolarını videolarını seyrettim adamlar gayet temiz tertipli çekim yapmışlar canlı çalmışlar fakat batuh kılığı kıyafeti sakalı ile özensiz bir şekilde çıkmış bu konu beni üzdü açıkçası çekim kaliteside kötü olmuş yamaha firması bu videoyu nasıl yayınlamış şaşırdım açıkçası birde playback yapılmış ve müzik görüntü senkronizasyonu olmamış aynı şekilde daha öncede or700 videosunda esr taşkıran vardı oda kılıksız bir şekildeydi buna karşın diğerlerine bakıyorum hepsi adam gibi çekim yapmış

arkadaşlar bu konuda haksızlık yaptığınızı düşünüyorum.nacizane düşüncem.bence önemli olan oradaki kostüm değil,tanıtımı yapılan aygıtın teknik özellikleri.herkesin kendine has zevkleri vardır:)

yuru be batuh seni turkıye zaten tanıyodu bırde joponlara da gorterdın kendını tolun acık olsun yuru kım tutar seni helal beee

doktoru da alsaydın ya yanına ikiniz daha renklı cıkıyosunuz

1. görüntüdeki alet bir prototip ve geldiğinde yıpranmıştı.çünkü bir çok ülkeyi dolaştı geldi.
2. ekranda yağ lekesi yok.çok çizik içinde ve hafif mat bölgeleri var.
3. batuh zaten epeydir sakallı ve gayet de yakışmış.
4. meyve veren ağaçlar taşlanır buna alış artık batuh.
5. batuh sadece türk setinin ritimlerini değil,aynı zaman da yunan ve başka ülkelerin
ritimlerini de yaptı.bu da kendisini yamaha dünyasında çok saygın bir yere taşıdı.
6. alış artık batuh.meyve,ağaç neydi ya?
7. pardon,türkiyede olur böyle şeyler.sen yolundan şaşma kardeşim.

yuru be batuh seni turkıye zaten tanıyodu bırde joponlara da gorterdın kendını tolun acık olsun yuru kım tutar seni helal beee

doktoru da alsaydın ya yanına ikiniz daha renklı cıkıyosunuz

Yakında Salim ile beraber bi kayıtta yaparız..
Aslında imkanlarımız bi çoğalsa neler yaparız ki bu sadece yamaha ile sınırlı kalmaz.. Eğlenceli şekilde tüm firmaları karşılaştırarak ve sadece bizlere özel şeyler yapabiliriz..
Hayaller çok ama imkansızlık..

Yakında Salim ile beraber bi kayıtta yaparız..
Aslında imkanlarımız bi çoğalsa neler yaparız ki bu sadece yamaha ile sınırlı kalmaz.. Eğlenceli şekilde tüm firmaları karşılaştırarak ve sadece bizlere özel şeyler yapabiliriz..
Hayaller çok ama imkansızlık..

allah gönlünüze göre versin başarılarınız daim olsun,aslında ben sizlerden çok şey bekliyorum.mesela milli klavye desem abartmış olmam galiba:)

Bu sitenin üyesi olarak Batuh kardeşimizden gururlandım. Yamahanın bu orga olmasa bie Türkiye'ye ilgisi parelelinde zamanla piyasaya PSR or62 de olduğu gibi hakim olacağını düşünüyorum.