• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A2000 Tanıtım

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 122
  • Görülen : 48K
Cevap: Yamaha PSR A2000 Tanıtım

pek anlayamadım sayın can bey bana ihtıyac yok derken
yanı yamahadan hepmı cektınız elınızı a1000 gıbı or700 gbı projelerde oldugu gıbı
bundan sonrada sızı goremıyecekmıyız acıkcası uzuldum
sahsım adına biz yamahacılar sıze cok seylerı borcluyuz
bundan sonrada sizlerin o guzel katkılarını gormek isterız

Yamaha Europe adamın klibini yayınlıyor. Bazı arkadaşların yaptıgına bakın. Siz sinek kaydı traş olunda ketron italy e video koydurtun bizde izleyelim.

Yamaha Europe adamın klibini yayınlıyor. Bazı arkadaşların yaptıgına bakın. Siz sinek kaydı traş olunda ketron italy e video koydurtun bizde izleyelim.

Umut abim büyüksün:) güzel yorum yapmışsın

arkadaşın dediği gibi çok büyüksün iyide ketrondan bana ne babamın fabrikasımı
ben sadece değişik markaların beğendiğim modelini kullanırım canım benim kimseye org beğendirmek gibi bir sıkıntım yok:D

Yazılanları baştan sona okudum. O kadar tuhaf kişilikler var ki bu Türkiye de , anlamak mümkün değil. Batuh kardeş öncelikle sizi tebrik ederim. Siz zaten aklı başında birisi olarak bu gibi olumsuz yorumları takacak ve bunları düşünecek karakterde birisi olmadığınız gayet açık. Sizin daha önemli işleriniz olduğu da kesin. Bırakın yazsınlar. Yazsalar ne olcak ki :) Video 10 numara olmuş. Tebrikler.

Yamaha Tanıtımını yapmış aletin. Çıkmasını bekler , çıkınca da gidip bakarsınız özelliklerine. Burada gereksiz sorulara ne gerek var. Zaten açıklanacak ekstra özellikler video da anlatılmış. Adamın elinde PA 800 var , halen A2000 de bu var mı şu var mı diye soruyor. Altı üstü en fazla bi barda canlı müzik yapıyorsun be hocam. PA 800 neyine yetmiyor halen cihaz peşinde koşturuyorsun. PA 800 sana yetmiyorsa ne diye A2000 in özelliklerini soruyorsunuz ? Video konulmuş açıklanmış gereken şeyler ama yok üstünde şu var mı bu var mı ? Neden yok vs gibi sorularla gereksiz yere bir meşgul etme ile uğraşıyorsunuz.

Dip Not : Bu videoyu eleştirenler önce kendi yazılarınızı düzeltin. Türkçeyi düzgün kullanın. Eleştiri yapmayı bile bilmiyorsunuz. Eser Taşkıran ı bile eleştiriyorsanız bişey demiyorum. Adam Barış Manço ile beraber sahne almış insaf !!!! Yuh diyorum artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

frden slmlar arkadaslar gercekden yazilarin hepsini okudum oncelikle sunu belirteyim acizane aranizda avrupaya gelen olmusdur yada burda kalip tr ye donen her neyse yada herkesin evinde artik tv internet olayi var yani dunyayi izlemek artik bir dugmeye basmak kadar basitken hicmi tv lerde yabanci konserleri muzisyenleri izlemiyosunuz konser veriyo belki dunyada kac kanal yayinliyor adamlar coban gibi giyinip cikiyorlar kimse onlarin ustlerine sakalina sacina tipine bakmiyor adam yapdiklari isi izlemeye geliyorken malesef bizim trde ben her kanala bakiyorum adam siradan bi kanala yada dugune vesayira gidiyor kostum kravat arkada koruma bilen tasiyan var ya sen kimsin babam senden kimin haberi var yada olsa ne fark eder malesef trde daha hala gereksiz seylere takiliyor milllet benim cocugun bir oretmeni var valla ilk gordugumde adamin kiyafetine bakdim vallaha sokak serserisi sandim ama adamin sanati onemli uzerine kimse bakmiyor yani aslinda batuhu elesdiren arkadasda aslinda anlatmak isdedigini anlatamamis bence onunda anlatmak isdedigi mademki okadar insan izlicek birazdaha ozenseydin acisindan demis ama biraz da yanlis anlasilmis haliylede tepkiler gelmis aslinda art niyet yok zaten bencede olmamamsi lazim cunki ben bir hemde fanatik bir yamahaci olarak basda can abi salim batuh murhen fuat umut gibi daha adini sayamadigim cok arkadaslar yamahaya cok emek vermislerdir ve hala trde bu isden ekmek yiyen insanlarin kursaginda bu kisilerin alin teri vardir yazilarimizi yazarken birazdaha aydinlatici yazarsak kimseyi , kirmayiz frden slmlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

ortada garip olan bişey var yamaha kullanıcısı olmayan arkadaşlardan genelde övgü var:)
konuşduğum bazı plus kullanıcılarının asıl bozuldukları şey kimi a1000 den kimi v1 den plus a geçmiş ve aradan 1 sene bile geçmeden ( ki bir arkadaşım 3 ay önce geçmiş plus a) yeni bir model cıkması, madem cıkıcakdı neden bize söylenmedi bilseydik biraz daha beklerdik diyolar...
ama benim şahsi kanaatim v2plus ayarına gelene kadar a2000 nin cok zamanı var en azından 1 sene belkide yanılıyorumdur ama v2 plus beni tatmin ediyor ki sizie ediyorsa bu serzenişlerin yalnış oldugunu ilettimö kendilerine, her cıkan model bir öncekinden iyi olmack diye bir kaide yok ki inşallah olurda ona geçeriz, yamahaya emek veren bir kişiyi bile kırma lüksü yok bence türkiyede yamaha disb. rin. a2000 de bir kişiyle olacak iş deil, salim olsun k, beyin olan can bey olsun, emrah yada degerleri olsun bunlarsız yamaha olmaz bu ülkede, hepsine or700 e kattıklarından ötürü sonsuz tşk ler...

1. görüntüdeki alet bir prototip ve geldiğinde yıpranmıştı.çünkü bir çok ülkeyi dolaştı geldi.
2. ekranda yağ lekesi yok.çok çizik içinde ve hafif mat bölgeleri var.
3. batuh zaten epeydir sakallı ve gayet de yakışmış.
4. meyve veren ağaçlar taşlanır buna alış artık batuh.
5. batuh sadece türk setinin ritimlerini değil,aynı zaman da yunan ve başka ülkelerin
ritimlerini de yaptı.bu da kendisini yamaha dünyasında çok saygın bir yere taşıdı.
6. alış artık batuh.meyve,ağaç neydi ya?
7. pardon,türkiyede olur böyle şeyler.sen yolundan şaşma kardeşim.

sayın can bey kusura bakmayın ama size biraz kızgınım tyros4 için emrah kaçanın seti hala neden beklemede şu yeni çıkan alet satılsın diyemi lütfen artık birşeyler yapın emin olun o set çıksın or700 ve a2000 100 misli tyros satarsınız nasıl bir politika izliyorsunuz biraz açıklama getirin lütfen bu sözlerim sadece sizede değil tabi yamahayada onalarında bu işte payı var cevabınızı bekliyorum.

Yamaha Psr A2000 ile ilgili bazı özellikleri söyleyim (Konumuzu fazla dağıtmayalım - Başka modeller ve giyim kuşamla ilgili konuşmayı bitirebiliriz)

Yamaha Psr a2000, görünüş olarak or700 ile benzerdir sadece renk dışında..
ama Psr a2000 yeni jenerasyon bir modeldir ve bu yüzden or700 ile arasında teknik olarak çok fark vardır..
PSR A2000 geliştirilmiş STYLE CREATOR 2'yi kullanmakta.. Menü olarak aynıdır ama bazı teknik özellikleri geliştirildi.. Bunu ritmlerin içinde farkedebilirsiniz (Ki bizim yazacağımız ritmlerin içindede çok yararlı olacak yönleri var)

Geliştirilmiş yeni effect katları var.. Çeşitlilik açısından dahada iyi oldu
Bunu ritmlere yansıttığımızda REVERB - CHORUS bloklarını daha verimli kullanabiliriz ;)

USB bellekten WAV dosyasını çalmakta (oldukça hızlı bir şekilde çalmakta) ve orgun üzerinde WAV kaydı yapabilirsiniz..

Bir çok yeni Mega Voice sesleri.. Yeni eklenen Drum Kit'ler ise açıkcası şahane işleri yapmak için birebir..

Üstündeki kolonları tekrardan elden geçirilip or700'deki gibi bırakmamışlar..

Sound olarak Tyros 3 ile yarışır.. Çünkü aynı tonlara sahipler ve effect katları olarak..

Alette 64 mb FLASH MEMORY var.. Yani orgu açıyoruz ve org 7 sn içinde açılıp tüm set yüklü oluyor..

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar :D

bu orgun fiyatı nedir? yenilikler getirdiği ortada, acaba fiyatı nasıldır?