• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR A2000 Tanıtım

• Konbuyu başlatan BaTuH
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 122
  • Görülen : 48K
Cevap: Yamaha PSR A2000 Tanıtım

ben de düşünüyorum ama biraz daha eğilmesi lazım konunun üzerine.

emınımkı basta sayın can BASAR salım batuh olmak uzere her zaman oldugu gıbı yamahaya sayısız imzalar atmıslardır bu bı gercektır kımsede ınkar edemez
söylemek ıstedıgım bu ekıp bırlıkte oldugu surece yamahanın turkıyedekı tanıtımından gerekse piyasa ses rıtım her yonuyle yamaha önde olacaktır
yeterkı destek olsun yamahacılar maddi manevi bu sınırlı sayıda olan insanlara destek cıksın
burdan selenıyorum joponlarmı artık bılmıyorum kım üretıyosa bu aletlerı
turkıyeden bır satış payı almak ve bunu lerıye tasımak üretılen aletlerı satmak piyasa yapmak isterlerse bu ekibe iyi baksınlar sahip cıksınlar kaybetmesınler ki bizde yamahacılar olarak sevinelim ve mutlu olalım
saygılar

1. görüntüdeki alet bir prototip ve geldiğinde yıpranmıştı.çünkü bir çok ülkeyi dolaştı geldi.
2. ekranda yağ lekesi yok.çok çizik içinde ve hafif mat bölgeleri var.
3. batuh zaten epeydir sakallı ve gayet de yakışmış.
4. meyve veren ağaçlar taşlanır buna alış artık batuh.
5. batuh sadece türk setinin ritimlerini değil,aynı zaman da yunan ve başka ülkelerin
ritimlerini de yaptı.bu da kendisini yamaha dünyasında çok saygın bir yere taşıdı.
6. alış artık batuh.meyve,ağaç neydi ya?
7. pardon,türkiyede olur böyle şeyler.sen yolundan şaşma kardeşim.

hocam çok şükür adamın meyvesinde işinde gözümüz yok hem ben müzisyende değilim yani bu yolla parada kazanmıyorum sadece bana ters olan durumları belirttim o kadar tabiki birbirinizi tutacaksınız en ufak olumsuz yoruma tahammülünüz yok bu üslupla sanki milletin sizi çekemediğinizi ima ediyorsunuz ayıp bir şey

Sayin Efekan arkadasim zaten markalar hicbirzaman ulkelerin muziginin gayet ritimleri olsun gayet ulkenin kullandigi enstuman sesleri olsun birkac tane eklerler orda kalir bu herzaman böyle olmustur,Bu is o ulkenin yahi gönüllüleri olur, yada bu iste meslek olarak ritim veya sample calismaliri satan arkadaslardan olusur.Bizim yapacagimiz bu sayisi az olan gönüllü arkadaslara sahip cikmak ve onlarin yaptiklari emeklere cuzi miktarda faydali olmak .Elestri olabilir elestirinin boyutu insanlarimizi kirmayacak sekilde olmali.Gerekirse bizler arkadaslarimizin sponsoru olmaliyiz

piyanist şantör,

sadece ben değilim yazdıklarınızı yadırgayan.bence cümlelerinizi bir daha okuyun ve ne kadar kırıcı olduğunuzu bir kere daha görün.esas size ayıp.
her zaman bizi eleştirdiniz ve çoğunlukla sustum çünkü eleştiri olabilir diye düşündüm ama burada düpedüz artık kırıyorsunuz.
siz eleştirilerinize devam edin biz zaten alışığız sizin bu tutumunuza ve farkındayız bütün her şeyin ama kırıcı olmayın lütfen.forum kuralları gereği tekrar hatırlatıyorum.

ayrıca herkesin seveni ve sevmeyeni vardır.çok normal bir şey ama neden siz her konuda bunu bariz belirtmek zorundasınız?aslında bende batuh gibi merak ediyorum.bu ekip size ne yaptı neden her fırsatı değerlendirme ihtiyacı duyuyorsunuz?
ayrıca beni çekemeyen olsa ne olur olmasa ne olur?bunu ima etmedim çünkü A2000 de benim hiç bir emeğim yok.neden üstüme alınayım ki?
eleştirdiğiniz kişi 4 ülkenin farklı modellerine yamaha için ritim tasarladı ve o ülke müzisyenlerinin beğenisini kazandı ve ayrıca aynı kişinin türkiyede binlerce insan ritimlerini kullanıp ekmek parası kazanıyor.bu adam sakallı video çekse ne olur ki?bıraktığı sakalı neden kessin ki?merak etmeyin avrupa batuh'u malesef sizden daha yakın tanıyor çünkü bir çok seminer'de kendisinin ritimleri eğitim konusu oldu.(yaratıcılık açısından).kimse kıyafetine bakıp içindekinin değerini biçmez.ben sadece üzüldüm yazdıklarınıza umarım gelecekte bu platformda paylaşımlarımız ortak bir noktada birleşir ve birbirimizi daha iyi anlarız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

teşekkür ederim can hocam aynı şeyleri bende düşünüodum.başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum...

Öncelikle BaTuH Seni Cani Gönülden Tebrik Ediyorum Sakal Yakışmış 10 Numara Doğal Çalışma Olmuş Daha İyilerine Layıksın Daha Üst Kademede Görürüz Seni

Kalveye Gelince Ben Şahsen Saund Olsun Sesler Olsun Beğendim Yamahacı Arkadaşlara Ve Müzisyen Dostlara Hayırlı Olsun Bol Kazançlar Kolay Gelsin

Can Bey Sizede Ustun Sabır Ve Desteğinize Sonsuz Saygı Duyuyorum Sizede Kolay Gelsin

çok güzel bir çalışma olmuş doğal lık ta yakışmış kardeşime ellerine sağlık tşk ler

ARKADAŞLAR ELEŞTİRİ LERİNİZİ TABİKİ YAPICAKSINIZ AMA ???DÜZEYLİ