• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yamaha PSR Or 7oo v2 Satılık

• Konbuyu başlatan obsessed
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 106
  • Görülen : 19K
Cevap: Yamaha PSR Or 7oo v2 Satılık

Ne münasebet ben eğitimciyi ve vakit buldukca siteye girmeye çalışıyorum.Kimseyi kandırmak gibi bir niyetim yok olamazda vaktim oldugumdada arayacagımı belirtiyorum.Ancak bir türlü arayamıyorum.Güncellemeleride arkadaşım benim adıma yapıyor.Kimseyi kandırmak gibi bir niyetim olamaz arayamadıgım için üzgünüm.Telefon numaralarınızıda en kısa zamanda arayacagımı belirtmekde isterim.bu saatde anca vakit bulup girebildim ve bu saattede kimseyi arayamam.

Teşekkür ederim.

or700 elde kalacak bir alet değil.aslında gerçekten bir an önce fırsatları da değerlendirseniz ve bu konu gereksiz yere uzamasa.gerçekten dikkat çekti.
yanlış anlamayın siz de biliyorsunuz ki çok fazla aleyhte çalışan var bu konuda.
or700 elinde olmadığı halde satış ilanı veren tespit ettim ama önemli değil.gün gelir devran döner ve zaten gülüyorum sadece.ben bu aletin satışından son derece memnunum ve kış aylarına girmemize rağmen açın utar müzik veya kubilay müzik'e sorun.
yok satıyor.daha dahası yamaha'nın üretim sayısı önceden planlandığı için şu an talebi bile karşılamıyor.
kıskananlar ç a t l a s ı n !
sözüm meclisten dışarı.

arkadaşlar ben arkadaşa en son 1850 tl verdim oda benden 1950 istedi.hakkıdır isteyebilir çünkü ben geçen sene or700tr mi zühal müzikten ketron xd9 plus3 ile takas ettim hemde üstüne 200milyon para verdim hemde aletim daha 3 aylık kutusunda ve faturalıydı.aslan handa kimse almadı mecbur kaldım takasa girdim.çünkü aletin sağ hoperlör arızası beni usandırdı.ve pichmendere alışamadım ama 700trv2 nin son halini dinleyince tekrar almak istedim ve 1800 tl için konu açtım çünkü piyasada aleti satarken o fiyatı veriyorlar.arkadaşda benden 1950 istedi vermedim taki param birikti ve pa800 aldım bu siteden bir arkadaşdan.o yüzden arkadaşımıza saldırmayın benim geçn seneki duygularımı yaşıyor.bu arada yamahayı kötülemek için yazmadım polemik yapmayın.yamaha tesisat seçmez en azından bizim gibi pavyonlarda çalışanlara.arkadaşın doğruluğu için yazdım.madem öyle pa80 ler kimseye zarar ettirmedi hala 2500tl isteyen var.niye yamahanın 2.eline kimse yanaşmıyor.yetkili arkadaş kimseye zarar ettirmesin de herkes yamaha kullansın.eğer pichmendere alışabilseydim kimse bana korg kullandıramazdı.ama kimse bol keseden atıp tutmasın.korg altın gibi bugün al yarın sıkışınca 200 eksiğine sat ama yamahayı al sıkışınca yarın git alan bulamazsın hemde kendi bayileri bile almıyor.bizide bu kadar aptal yerine koymayın.bu aletleri satanların hepsi müzikten gelme bilmiyorlarmı çalgıcı o parayı kazanana kadar öpmediği el kalmıyor.saygılar....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Burada beni tanıyan sayın ORHAN abimiz vardır.Ben burada atıp tutmuyorum orguda kendisinden aldım zaten.Her neyse dediginiz gibi konu çok uzadı konuyu kapatabiliriz.İlginize Teşekkür ederim.

Vazgeçtim...

sayın bişrihafi,

burada aslında bir sorun yok.sadece eskiyi bilen üyeler kuşkulandı.
daha önce benzer konular maksatlı açıldı ve aslında ortada bir alet bile yoktu veya şahıs zaten sadece dalga geçmek amacıyla konu açmış olduğunu gördük.
eğer konu sahibi bir eğitimci ise zaten bunu anlayış ile karşılaması lazım.
burada ilan vermek hakkıdır ama eğer 24 saat içinde talip olan biri aranmıyorsa ve bu esnada güncel diye yazıların devamı geliyorsa işte bende kuşkulanırım.
ama açıklama geldi.kendisinin bilgisi dışında bir arkadaşının yazdığını öğrendik ve problem yok şu an.
bunu kimse bilemezdi.

Arkadaşlar ilan günceldir.Tel numaram mevcutdur.Buradan sayın adminleride zor durumda bıraktıgım için Özürdiliyorum.

Teşekkür ederim.

Günceldir arkadaşlar

günceldir sevgili dostlar

Günceldir.

Günceldir.