• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardımınıza ıhtıyacım var

• Konbuyu başlatan bilal41
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 2K

bilal41

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
slm deyerlı müzisyen arkadaslarım pa x1 pro ile bk5 arasında kaldım bk5 yenı cıhaz roland cıhazı ıyı tuturdu pa x1 yıların cıhazı kulanan arkadaslar daha ıyı bılır tavsiyelerınız nelerdır sımdıden tesekur ederım yardımlarınız ıcın

Cevap: yardımınıza ıhtıyacım var

böyle bi tercih bile söz konusu değil tabiki pa 1x pro

bu ikiliden hiç teretdütsüz pa1x alınır.

tesekür edrım aydınlatıgınız ıcın

Tabiki pa1x emo boardlu bulursan da kadayıfa kaymak olur.

emo boardlu 2300 anlastık kısmetse alıcaz ınsallah

slm dostum tabiki bende arkadaşlarıma katılıyorum fakat sizi uyarmam lazım gezici çalışıyorsanız 22 kilo taşımak çok zor ben 53 yaşındayım sırf o yüzden satıp 600 aldım yoksa hala gözüm pa1x de tuşundan kasasına kadar org kullandığını hissedeceksin ama taşımak sıkıntı sabitseniz pa1x geziyorsanız işiniz zor

sezai hocam biyerde caldıgım yok sadece evde kulanıcam ev kulanıcısıyım alalım ınsallah memnun kalırım

2300 TL güzel fiyat şimdi pa 600-pa 900 önersek arada fiyat farkı çok o nedenle pa1x evde fazlasıyla işinizi görürür bilal beyin dediği gibi cihaz çok ağırdır ama ordan oraya taşımıyacaksanız sorun yok güle güle kullanın ama almadan önce çok iyi bir inceleyin vida yerlerine tuşuna dokunmatiğine emo boardlu olup olmadığına iyice bakın temizini bulmak zordur ama baba alettir pa 1x pa 800 ün piyasaya çıkmasıyla alet bir anda tarih oldu yazık olmuştur pa1x e hak ettiği yerler farklıydı aletin ama olmadı

o zaman güle güle kullanın ama dukunmatiği emo bordu çok yıpranık olmamasına özen gösterin lütfen yarım saat açık tutun kitleme donma yapacakmı bakın