• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yardiminiza ihtiyacim var!

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
hayirli aksamlar

ustalar elimizde korg pa800 var org bazen ilk acildiginda pcm ram i yüklemiyor bazen kafasina görede yüklüyor son dönemlerde hall cok acikgelmeye basladi
bazende hall hic gelmiyor

pa800 lerde bir ara duymustum pil oldugunu nekadar dogru olup olmadigini bilmiyorum fakat pil den olabilirmi

veyada baska biseydenmi kaynaklaniyor

bilgilendirirseniz cok sevinirim

saygilarimla

Cevap: yardiminiza ihtiyacim var!

arkadaşım bende pa800 kullanıyorum.ancak bahsettiğin gibi pa800 lerde pa3x lerda olduğu gibi pil olayı yok.Tamamen SSD diskten çalışan bir alet.Ben sana setini yedekleyerek alete komple format atmanı ve sistemi yeniden kurmanı öneririm.Bence düzelecektir.Yada senin yüklediğin sette virüs filan olabilir,orgunun sistemini bozmaktadır.Bence bu setini önce bir antivirüs programıyla tarat.Ondan sonra orguna yeniden yükle,yeniden aynı şeyi yaparsa dediğim gibi orguna yeniden sistem kur

arkadaşlar benimde bi sorum olacak benim alette 800 ben ritimin itrlarını silmek istiyorum nasıl yapıldını bilmiyorum bir yardım cı olsanız tşkrlr şimdiden

pc lere bulasan viruslerı anladık
bazıları dıger kullanıcıların pc lelrını kullanaak ınternet baglantısıyla bazı oyunlar cevırıyorlar
orgların dosyalarına konulaan vırusler bu zararlı yazılımları hazırlayan hacker zıbıdılerının elıne ne gıbı bı menfaat gecırıyor bılen varmı?
bu aralar cok sık duymaya basladım benım orga vırus bulastı dıye dert yananları :(

arkadaşlar virüsler bilgisayar hackerleri yani korsanları tarafından işletim sistemi için yapılıyor,org dosyaları için değil,yani yazılan virüs bilgisayarın içerisine yerleşiyor,o an bilgisayarda hangi belgeler,hangi yazılımlar varsa,hepsine bulaşıyor,onun için sürekli bilgisayarınızda bir antivirüs programı bulundnurmanızda yarar var,tabii en iyileri paralı olanları,ancak parasız olanlarıda var örneğin Avast gibi,ben avast kullanıyorum oldukça memnunum.Kendi kendinide sürekli güncelliyor.