• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yardım Yeni baslayanlar icin tavsiyeler

Piyanisthakan15

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa500tr
Merhaba dostlar, kendime korg pa500tr org aldim amacim dugunlerde calip söylemek ama o seviye icin isin cok basindayim muzik kulagim var duydugum müziği hemen çalıyorum fakat ilerleyen zamanlarda unutuyorum ve hiz kazanamıyorum tavsiyeniz nedir bu konuda neler yapmam lazim bu isin ustalarinin tavsiyesine cok ihtiyacım var.

1.(basit olan)ayni parçayı başka bir parçaya geçmeden sürekli tekrar et.2.parçanın orjinalini dinle.3.gerekirse orjinaline eşlik t.4.el ve parmak alıştırması yap.çok sıkıcı gelecek ama bunu yapmazsan bu iş olmayacak.5.nota solfej makam akor tranzpoze v.s gibi konuları araştır.hepsi nette var.6.7.8.....1500 çalış çalış çalış.:)

1.(basit olan)ayni parçayı başka bir parçaya geçmeden sürekli tekrar et.2.parçanın orjinalini dinle.3.gerekirse orjinaline eşlik t.4.el ve parmak alıştırması yap.çok sıkıcı gelecek ama bunu yapmazsan bu iş olmayacak.5.nota solfej makam akor tranzpoze v.s gibi konuları araştır.hepsi nette var.6.7.8.....1500 çalış çalış çalış.:)
Egzersiz olarak ne tavsiye edersin neler yapayim ornek video yada calisma kirabi gibi birsey varsa alayim

google sor daha çook şeyler var..

Ustat senin yapacan bisey varsa müzik dersi alman bu ders bir müzik okulu olmali darilma üzerinede alinma hemen ama öyle iki sarki ögrenmekle dügüne cikamasin isin basindaysan en azindan temel müzikle alakali konulari ögrenmelisin bunuda en iyisi müzik dersi veren bir dernek veyada okulda gerceklestirebilirsin
eyer niyetin varsa en saglikli bu yol olur yok ben sadece evde kendime göre ögrenmek istiyorum diyorsan ozaman interneten videolara bakip el parmak alistirmasi yapip ögrenebilirsen eserlerin hangi makamda yazilmis oldugunu hangi notada senin has sesin oldugunu ve ve ve zaman icerisinde ögrenirsin ama sahneye cikacam diyorsan dedigim gibi egtim alman sart olacak

Son düzenleme:
Ustat senin yapacan bisey varsa müzik dersi alman bu ders bir müzik okulu olmali darilma üzerinede alinma hemen ama öyle iki sarki ögrenmekle dügüne cikamasin isin basindaysan en azindan temel müzikle alakali konulari ögrenmelisin bunuda en iyisi müzik dersi veren bir dernek veyada okulda gerceklestirebilirsin
eyer niyetin varsa en saglikli bu yol olur yok ben sadece evde kendime göre ögrenmek istiyorum diyorsan ozaman interneten videolara bakip el parmak alistirmasi yapip ögrenebilirsen eserlerin hangi makamda yazilmis oldugunu hangi notada senin has sesin oldugunu ve ve ve zaman icerisinde ögrenirsin ama sahneye cikacam diyorsan dedigim gibi egtim alman sart olacak
Valla dostum dediklerinde cok haklısın fakat ben muzik eğitimi aldim pamukkale kiniklida fakat yarida biraktim muzik bilgim var ama gitar üzerine, yorumuna cok teşekkür ederim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri