• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

yeni!! pa300 set..ce set üzerine kendi çalışmam

pa600qt_gokhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
herkese merhabalar;
ce set uzerine pa600 ve pa900un guncelleme olan setlerinden ve pa800 ritimlerinden ritimleri aldim uyumlu olan ve uyumlu hale getirdiğimi düşündüğüm bir set yapmaya çalıştım..

Icinde üzerinde verilen ce sete ek olarak;
arnavut tallava, bulgar kocek, balkan horo, 2/4 pop ve balkan, 7/8 horon ve techno horon, 7/8 rumeli, 5/8 likler, 6/8 slow ve azeri, slowlar, vahteler, ciftetelliler, misketler, ege yoresi ve 9/8 romanlar mevcut..

Pa600 kullandim daha once..pa 300den bu setle daha keyif aldim..

eksik olan kit kısımları için bağışlayın..biran önce paylaşmak istedim..umarım beğenirsiniz

Ekli dosyalar

• subat15pa300gkhn.SET.rar
    4.2 MB · Görülen: 991
Cevap: yeni!! pa300 set..ce set üzerine kendi çalışmam

sağolun..selamlar

Teşekkürler üstat

bilgi paylaştıkca cogalır

Rica ederim arkadaslar isinize yaradiysa ne mutlu..yalniz pa600de kullanilan pad sesleri yok ce sette mesela kanun oooo hayda gibi sesleri bu sette koymamis cuneyt bey..keyifli oluyordu 600de yeni guncellemede ekler insallah...bir de onerim korgpaturkiye sitesinde yeni gelecek olan guncellemeleri yuklediginizde bu set ister istemez silinecek size onerim cuneyt bey guncelleme yaptiginda isinize yarar ritimler varsa yukleyin ve sadece sound perform pad kismini ayri ayri yukleyin cunku sytle kismini direk yuklerseniz var olan ritimler gidecektir..bir cogunuz zaten biliyorsunuzdur ama bilmeyen arkadaslar icin tavsiyem olacaktir

bu seti kople 300 e yuklesek sıkıntı cıkarmaz dimi dostum

Yok dostum zaten hali hazirda ce set..ben uzerine ek yaptim..hiic bir sikinti olmaz

Teşekkürler

Teşekkürler...

Tesekkur ederız .

üstadım bi sorum olucaktı . set ıcerısındekı seslerın cogu calmıyor neden acaba benden kaynaklanan bır sorun mu dersın ? :confused: