• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Yusuf Muhammed karahan adlı satıcı

gitarist35

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaşlar tam bir sene oldu bu şahsiyet benden bir miktar parayı aldı orgu göndereceğini (or 700 ) söyledi birileri aracı oldu bu adama ama o arkadaşta ortada yok velhasıl bu adamın sahibinden .com adresinde yeni ilanlarını görüyorum beni peşinde koşturan ve tam bir senedir beni oyalayan bu kişiden cihaz almamanızdır çünkü yalan söyleyip sizleri de dolandırabilir
Isparta Yalvaçta ikamet ediyor Yusuf Muhammed Karahan tüm forumun önünde söylüyorum iki elim yakanda olacak Allah Senden bu yaptığının cezasını öyle bir versin ki aklına ilk benim bu Bedduam Gelsin Allah iki yakanı bir araya getirmesin

Cevap: Yusuf Muhammed karahan adlı satıcı

kişi hakkında yada konu hakkında yorum yazarsanız ayrıntıyı anlatabilirim 1 sene bekletti beni kimse hakkında kötü bir şey yazıp karalamak istemem ama yeter artık ... adamsa eğer bu parayı şimdiye kadar öderdi

Kardeş defalarca alışveriş yaptık kendısıyle power kabın klavye ne ıstedıysem bı telefonla buldu bı kac gun ıcınde teslım ettı hıc bır sekıldede tereddütsüz alışveriş yaptık senın derdın ne anlayamadım ölle biişey yapacak bi insan olmadıgını düsünüyorum

malesef onur arkadaşım yani bir insana böyle suçlama yapmak bende istemem ama bana o hatayı yaptı tam bir senedir kendisini bekliyorum bugünde sahibindende bir ilanını gördüm dayanamayıp buraya yazıp paylaşmak istedim çünkü sanıyorum bana olan hakkını ödesin demek ki sen şanslı bir insansın

telefonlarıma cvp vermiyor mesajları abi ödeyeceğim bekle diyor ( 1 sene oldu ) Ailesiyle dahi görüştüm ama malesef Allah ıslah etsin böyle adamları İnş bir başkası bu duruma düşmez ne diyeyim. tekrar söylüyorum benim bu iddialarıma yok yapmaz diyenler elimdeki mesajları da yayınlayabilirim Hakkımı helal etmiyorum

Geçmiş olsun. Kimseye güvenilmiyor arkadaşım, en güzeli orgu görüp beğenip almak, kargo falan dolandırıcıların en büyük silahı...

Aynen üstad kimse kimseye güvenmesin bu konuda

hocam sanmıyorum o parayı seve seve harcayacagını öder dıye dusunuyorum ben

Bana inanmayan arkadaşlar için sitemizde bulunan diğer İhbarların linki :

benim gibi sitede en az 4 kişi var inşallah ama çok zor ????

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri