• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

05321000397 Dikkat edin arkadaşlar.

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 9K
Cevap: 05321000397 Dikkat edin arkadaşlar.

izin alıp istanbul'a gelmen dahi büyük bir hata abi. alıcı olan sana gelsin senin mekanında konuşsun ne konuşacağını.. 1 paket sigaraya köpeklik yapan yüzlerce insanın olduğu bir sistemde elinde malın değeri için her türlü adiliği yapanlar muhakkak çıkar..

ucuz kurtulmuşsun..

Her yaşanan olay tecrübe kazandırır bu olayda size tecrübe olmuş iyiki kalabalık gelip orgu elinizden zorla almamışlar bu devirde herşey oluyor çok dikkatli olalım.

izin alıp istanbul'a gelmen dahi büyük bir hata abi. alıcı olan sana gelsin senin mekanında konuşsun ne konuşacağını.. 1 paket sigaraya köpeklik yapan yüzlerce insanın olduğu bir sistemde elinde malın değeri için her türlü adiliği yapanlar muhakkak çıkar..

ucuz kurtulmuşsun..

İstanbula gitmem zaten gerekiyordu, o açıdan çok rahatsız değilim. Her işte bir hayır vardır diye düşünüyorum. Orguma 3300 Liraya satılık yazmıştım, herkes şüphe ile bakıyordu cihaza. Orada esnaf takasta 3300, nakitte 3200 lira fiyat verdi, böylece orgumun daha fazla edeceğini öğrenmiş oldum. :)

Her yaşanan olay tecrübe kazandırır bu olayda size tecrübe olmuş iyiki kalabalık gelip orgu elinizden zorla almamışlar bu devirde herşey oluyor çok dikkatli olalım.
Büyük konuşmamak lazım, herkesin başına her an herşey gelebilir. Ama yaş kemale erdi, kolay kolay kuru gürültüye pabuç bırakmam Allahın izniyle. Yer Tünel olduğu için hiç endişelenmedim, yani öyle bir yerde de elimizde ki cihazı gaspettireceksek: hiç sokağa çıkmayalım. Gasp değil de, bir Ali Cengiz oyununa kurban gidebilirdim.
Yıllar önce Aslan han da birinci ağızdan dinlediğim bir hadise: Hafta içi ekstra düğün var diye müzisyenle anlaşıyorlar. Ticari taksi ile gelip gelip müzisyeni ve cihazları alıyorlar, bir malalleye geldiklerinde " Düğün hemen arka sokakta, cihazları şurada ki mobilyacıya emanet edelim de lokanta da bir yemek yiyelim" diyorlar. Cihazlar bırakılıyor, taksici gidiyor ve lokantaya gidiliyor. Yemek esnasında sözde cemiyet sahibinin çağrı cihazına çağrı geliyor ve bir telefon edip geliyorum diyerek ( hesabı bile ödemeden) lokantadan ayrılıyor. :)
Müzisyen bekle bekle ağaç oluyor ve koşa koşa mobilyacıya gidiyor, bir de ne görsün? Ne cihaz vaaar ne de klavye! Az evvel ki adam gelip taksiyle cihazları aldı diyorlar.
Bu olay beni çok etkilemişti, bu hepimizin başına gelebilir bir olay. Mükemmel plan, mükemmel şerefsizlik.

Arkadaşlar bu adam bu noyla beni dolandırdı. Paramı göndermedi. Nasıl bir yol izlemeliyim ne yapmalıyım yardımcı olun. Savcılığa başvurdum onun haricinde yapılacak birşey varmıdır.

0532 100 03 97 bu adamın adı SEFA GÜNAY. Tanıyan bilen vardır belki aranızda benimle irtibata geçsin lütfen.

Keşke bu mesajlarınızı daha önceden görebilseydim kanmazdım ozaman.

Arkadaşlar bu adam bu noyla beni dolandırdı. Paramı göndermedi. Nasıl bir yol izlemeliyim ne yapmalıyım yardımcı olun. Savcılığa başvurdum onun haricinde yapılacak birşey varmıdır.

0532 100 03 97 bu adamın adı SEFA GÜNAY. Tanıyan bilen vardır belki aranızda benimle irtibata geçsin lütfen.

Keşke bu mesajlarınızı daha önceden görebilseydim kanmazdım ozaman.

Abi çok geçmiş olsun hakkınızı sonuna kadar arayın,
birde cihazınızın seri numarasını savcılığa mutlaka verin,seri numarasını dtl müziğe bildirin yardımcı olmaları açısından,

Peki bu adamın aslen nereli olduğunu biliyormusunuz? Geçmiş olsun Saygılarımla,

Çok üzüldüm, büyük geçmiş olsun kardeşim. Sana da aynı numarayı mı yaptı? Esnafım, acil pa800 lazım, müşterim bekliyor, ne olur bugün yolla, hesap numaranı ver hemen paranı yollarım. 05322408179 bu numaradan arasan görüşelim kardeşim.

KORGPA800 Kardeşim, bir netice alabildin mi? Bir gelişme olursa bizleri de haberdar et lütfen. 05322408179 Müsait olursan bu numaradan arar mısın?