• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

05321000397 Dikkat edin arkadaşlar.

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 9K
Cevap: 05321000397 Dikkat edin arkadaşlar.

valla abi sana mesaj da attım.adamı polis istese 2 dk da bulur su an bütüünn bilgileri kimlerle irtibat kurdugu var eliyle koymus gibi bulur da yapmıyor...

millet bulmuş kolay para kazanmanın yolunu.

Arkadaşlar bu şerefsiz bir kardeşimizi daha dolandırmış. Lütfen dikkatli olun.

Bu eleman dün'de sitede Bor Müzik adına Tyros 4 ilanı açtı.
Kendisine özel mesaj yazıp tel numaramı verdim.
Konu başlığındaki numaradan beni aradı..
Pazarlık yaptık, orgu izmir Bor Müziğe gönder al paranı dedim.
Pek yanaşmadı.
Bugün de Bor Müziği arayıp sordum. Öyle birini tanımadıklarını söylediler ve siteye şikayette bulundular. O kişi de ban'landı zaten ve ilan kaldırıldı.
Arkadaşlar siz siz olun orgu görmeden para felan göndermeyin. Aman ha dikkat edin.
Bu çakallara paranızı kaptırmayın.
Saygılar

Bu eleman dün'de sitede Bor Müzik adına Tyros 4 ilanı açtı.
Kendisine özel mesaj yazıp tel numaramı verdim.
Konu başlığındaki numaradan beni aradı..
Pazarlık yaptık, orgu izmir Bor Müziğe gönder al paranı dedim.
Pek yanaşmadı.
Bugün de Bor Müziği arayıp sordum. Öyle birini tanımadıklarını söylediler ve siteye şikayette bulundular. O kişi de ban'landı zaten ve ilan kaldırıldı.
Arkadaşlar siz siz olun orgu görmeden para felan göndermeyin. Aman ha dikkat edin.
Bu çakallara paranızı kaptırmayın.
Saygılar

uyarınız ve dikkatiniz için teşekkürler hocam,artık her geçen gün bilinçleniyoruz ve artık eskisi gibi değiliz,yakında kendiside vazgeçer bu işlerden herkes uyandı artık,orgu görmeden denemeden almamayı prensip edinirsek böylelerine iyi bir darbe olmuş olur,

Sefa Günay Adında Biri sizi arayıp takas yapalım aradaki farkı gönderin derse sakın ola göndermeyinn...0532 100 03 97 nolu tel...Dolandırıcıdır arkadaşlar...

kardeş bu sefa kimleri dolandırdıysa yerini biliyorum 5397385768 kocaeli

arkadaşlar bu elemanın adresini telefonunu herşeyini tüm bilgilerini ele geçirdim. Şimdi bu herifi yakasından tutup evire çevire dövüp polis karakoluna götürsem hiçbirşey yapamazlarmı.

Buradaki magdur arkadaşlar gelin birleşelim 5 kişi bu kişiden şikayetçi olursa kesinlikle işlem yapacaklardır. ilgilenenler mesaj atsın bana.

arkadaşlar bu şerefsiz benide dolandırdı.korg pa 800 nikli arkadasım beni ararmısın.direkt aldıracam.kimseninde başı belaya girmeden. 0536 588 81 30