• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

05321000397 Dikkat edin arkadaşlar.

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 44
  • Görülen : 9K
Cevap: 05321000397 Dikkat edin arkadaşlar.

o degilde şans eseri birisi kubilayın karşısında gerçekten kenan müzik diye bir yer açarsa ve bu konudan haberi olmazsa vay haline düşünemiyorum :)

Anladığım kadarı ile tüm ilanları arıyor bu şahıs. Beni de aradı. Bir rakam telaffuz etti. Olmaz dedim. Çok acil müşterime vermem gerek dedi. Zaten anlaşsak bile ben Ankaradayim, orgu nasıl alacaksın diye sordum. Otobüse vermemi söyledi. Öyle bir satış yapmayacağımı söyledim. Aciliyetim de yok dedim. bir org almak Icin Ankara'ya mı gelelim diye Tafra yapınca, kendi ilanımda sadece Ankara'ya satış yapılır notumu bosuna yazmadığımı söyleyince gizlice telefonu kapattı. Sonra 2-3 kez aradı fakat ben olayın icinde bit yeniginoldugunu anladığım Icin acmadım. Yazılanlara dikkat ettim. Herkese aynı seyleri söyleyen aslında amatör bir dolandırıcı. Bana da tünel müzik vs birşeylerde söyledi. Birbirini tanımayan insanların alışverişi karşılıklı olmalıdır. İki tarafın da önce para ya da cihaz göndermesi sorun teşkil eder. Bir taraf kötü niyetli ise önce gönderen kaybeder....

Saygılarımla.

Değerli arkadaşlarım,

Bu kişi gecemi gündüzüme katarak alın terimle kazandığım paramı aldı dolandırarak. Bende sizler gibi mağdurum fakat sizlerden çok çok fazla dolandırdı beni. Hemen işi adalete teslim ettim. Mahkeme kararı çıktı ve mahkemeye gideceğim.
Sizden ricam bu adamdan canı yanan herkesin gelmesi şahit olmanız. Mahkeme tarihini veriyorum.

SANIK: SEFA GÜNAY
Mahkeme : İstanbul 52. Asliye Ceza Mahkemesi
Duruşma Günü: 14/02/2013
Saat: 10:45

korgp800 mesajı gorgumde bana bi ulasır mısın kardesim aynı durumdan bmde muzdaribim pm den numaramı atıyorum

klasik E-bay dolandiriciligi..!
Bu bahsettiginiz durumlar maalesef E-Bay sitesinde en cok yasanilan durumlardir.
Ve bu sekilde cok kisinin cani yanmistir.
O yuzdendir ki alacaginiz urunun yaninda olup kanli canli pazarliginizi yaptiktan sonra
mumkunse iki kisinin imzaladigi alim-satim belgesini aldiktan sonra
paranizi verin orgunuzu veya her ne aliyorsaniz alin ve isinize bakin.
"Hesabima para yatir ben sana gondereyim" mantigina kanacak kisi sayisinin cok oldugunu dolandiricilar cok iyi biliyor.