• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

AUDYA5 Yeni Demolar Her Gün Ekleniyor Takip Edin

coşkun1982

Paylaşımcı Uzman Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha YDP 131 Digital Piano

Arkadaşlar Herkese Öncelikle Selamlar!

Audya5'in içerisinde her markanın ritimlerini bulacaksınız.Setin içeriği günbe gün artarak çığ gibi büyüyor...Piyasada herkesin beğendiği ne kadar ritim varsa Audya5'e uyarlıyorum...
Bunun dışında yakın zamanda Audya5 için kendi aranjelerimide yapıp yayınlayacağım...

Bu arada Audya5 ve Diğer Seriler için Ritim ve ses desteği hiç eksik olmayacak...Sürekli Güncellenerek çığ gibi büyüyecek...Bunun dışında Set alacaklar için istekleri doğrultusunda hangi markadan ne ritim beğeniyorlarsa bana özelden bildirsinler Setin içine onlarıda koyayım...
Allahın izniyle ve sizlerinde destekleri ile sınır tanımayacağız inşaallah...

Bu arada Ketronculara müjdeli bir haber vereyim!!!

X1,XD9,SX3000,Midjay,SD1 ve SD2 kullanıcıları sizleride unutmadım...
Çok yakın bir tarihte yukarıda saydığım modellere sıfırdan yepyeni PCM ve SND'ler yolda...
Onlar içinde çok güzel çalışmalar yapacağım...

Hadi hep beraber Ketron'u Türkiye'de hak ettiği yere getirelim...
Birlikten Kuvvet Doğar Arkadaşlar Hepinizden Bu konuda Bana Destek Olmanızı Rica Ediyorum ve Bekliyorum...

Bildiğiniz Üzere Ketron'da Set sıkıntısı var ve yeterince çalışma yapılmamaktaydı...
Artık Duruma Hep Beraber El Atmanın Zamanı Geldi...

Siz isteklerinizi Bildireceksiniz; ve Ben Bundan Sonra Yapacağım Setlerde Bunları Yerine Getireceğim Elimden Geldiği Kadar...

Saygı ve Sevgi Çerçevesinde Hertürlü Fikir Alışverişine Açık Olduğumu Buradan Herkese Duyuruyorum...
Önerileriniz Varsa Bana Özelden Mesaj Atarak Yada Buradan Bildirebilirsiniz...

Hepinize bol müzikli ve bol kazançlı günler diliyorum...

SAYGILARIMLA

By_CTO

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: AUDYA5 Yeni Demolar Her Gün Ekleniyor Takip Edin

İşlerinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum Audya haricindeki ketronlara da yenilik çalışmalarınızı da takdirle karşılıyorum. Allah yardımcınız olsun selamlar...

İşlerinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum Audya haricindeki ketronlara da yenilik çalışmalarınızı da takdirle karşılıyorum. Allah yardımcınız olsun selamlar...

Teşekkür Ederim!!!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audya için Kendi Çalışmalarım Aşağıdaki Gibi Gerçek Looplardan Oluşacak...
Ritim Uyarlama ile Uğraşmaktan Kendi çalışmalarıma Zaman Kalmadı...

Alt yapıları KETRON'UN LİVE GİTAR PLUGİNLERİ İLE OLUŞTURDUM...
Sizde Buna Benzer Alt Yapılar Oluşturabilirsiniz...
Bana Göre KETRON diğer RİTMBOX'lı orglar arasında Canlı Sound Veren Tek Klavyedir...

AUDYA İLE KENDİ MÜZİKAL DÜŞÜNCELERİNİZİ OLUŞTURARAK PİYASADA DEVRİM YARATABİLİRSİNİZ!!!

Bu ARADA bir TÜO vereyim eğer CUBASE ile RİTİM hazırlarsanız aynı albüm gibi oluyor...
Orada midi kanallarına uygulamış olduğunuz Efekt midi sysex'lerini Audya birebir okuyor...
Şimdi bazı arkadaşlarımız Audya'nın Efektlerini eksik yada yetersiz buluyor...
Eğer Yetersiz olsaydı Fabrikasyon Ritmlerde de Efektlerde eksiklik olurdu...
Bu cihaz çok profesyonel bir cihaz ve emek istiyor...
Yani Cubase,protools vs.. yazılımlar ve kendi müzikal becerileriniz ile AUDYA'YI uçurursunuz.Keşke bu saydığım programları bilen arkadaşlarda Audya olsaydı ve Audya için ritim hazırlasalardı Audya'nın ne kadar muhteşem bir cihaz olduğunu herkes birkez daha anlardı...
Buradan Bu tür yazılımları bilen ve KETRON'U seven arkadaşlara çağrıda bulunuyorum...
Lütfen sizde Ketron'a bilginiz ve becerilerinizle katkıda bulunun...

Konuyu Takip Eden Herkese Tekrar Teşekkür Ederim!

Saygılarımla

By_CTO

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ketron guzel bı alet calısmalırınızda basarılar dılerım ımkanız olursa pa800 rıtımlerınden baslayın cevırmeye albayrak setı komple cevırım bende alayım bı ketron

ben halen duymak istediklerimi duyamadım demolarda..sample sesler nerde.mey ney elektro keman kuru bağ. zurna kanun nerde bu sample demoları....ben korg rtimi, yamaha rtimi ,roland ritmi duymak istemiyom..ben öyle bir ritim ve sample ses duymak istiyomki iştee AUDYAAA bu dicem...ama şuan kadar hüsran doluyum..beni bilen bilir benim ketron sevgimi daha iyi bilirr....emek veriyosunuz onada saygı duyorum..

Ketron guzel bı alet calısmalırınızda basarılar dılerım ımkanız olursa pa800 rıtımlerınden baslayın cevırmeye albayrak setı komple cevırım bende alayım bı ketron

("Albayrak Set" Mesajınız Alınmıştır!)
--------------------------------------------------------------------------
Ama siz benim çevirmemi beklemeyin ben çevirene kadar AUDYA'dan mahrum kalmayın....

Şuana kadar yaptıklarım fazlasıyla düğün,bar,restoran heryerde hertürlü işinizi görür...

Zaten yukarıdaki mesajımda da belirttim artık ritim ve ses desteği hiç eksik olmayacak...

Herkesin kullandığı orgu kullanmayıp KETRON AUDYA kullanmak bir ayrıcalıktır!!! Bu kaliteyi sizde yaşayın...:)

Saygılar

ByCTO

Destek olun bu arkadaşa.Gücünüz yetmiyorsa oturup bekleyin.

ben halen duymak istediklerimi duyamadım demolarda..sample sesler nerde.mey ney elektro keman kuru bağ. zurna kanun nerde bu sample demoları....ben korg rtimi, yamaha rtimi ,roland ritmi duymak istemiyom..ben öyle bir ritim ve sample ses duymak istiyomki iştee AUDYAAA bu dicem...ama şuan kadar hüsran doluyum..beni bilen bilir benim ketron sevgimi daha iyi bilirr....emek veriyosunuz onada saygı duyorum..

Öncelikle Teşekkür Ederim!

Bu işler sizlerinde bildiği gibi biraz zaman alıyor...
Şuan hala demo yapmakla uğraşıyorum ve demolarda da düzenleme yapmam gerekiyor...

Öncelikle ritim demolarını yaptım ve onları editleyip koyuyorum siteye daha sonrada sesleri tanıtacağım...

Biraz sabırlı olmanızı sizden rica ediyor ve bekliyorum...

İlgi ve alakalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim...

Saygılar

By_CTO

Öncelikle Teşekkür Ederim!

Bu işler sizlerinde bildiği gibi biraz zaman alıyor...
Şuan hala demo yapmakla uğraşıyorum ve demolarda da düzenleme yapmam gerekiyor...

Öncelikle ritim demolarını yaptım ve onları editleyip koyuyorum siteye daha sonrada sesleri tanıtacağım...

Biraz sabırlı olmanızı sizden rica ediyor ve bekliyorum...

İlgi ve alakalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim...

Saygılar

By_CTO

kolaylıklar dilerim..sabırsızlıkla bekliyoruz..audya yı hak ettiği yere gelmesini herkesten önce ben istiyorum..ve çok seviyili cevap yazdığınız içinde ayrıca teşşekür ederim..ben çok gördüm bu caimada bi marka hakkaında olumsuz bişey yazıldımı hemen kılıçların çekildiğini..o yüzden sizi bu davranışınızdan dolayı kutlarım..

Pro Tools,Nuendo Reason Cubase FL Studio gibi programları iyi biliyorum.Ama dostum elimde Ketron Audya yok maalesef.Olursa elimde Pro Toolsda Style yazılımlarını yaparım.Selamlar.Hayırlı kazançlar.