• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

AUDYA5 Yeni Demolar Her Gün Ekleniyor Takip Edin

Cevap: AUDYA5 Yeni Demolar Her Gün Ekleniyor Takip Edin

saol musta abi insallah senin dedigingibi AJAMSONIC ubdatesidir orgu kilitleyen yoksam üzülürdüm ketron it yaptigi ubdate kilitleseydi
Sana özelden mesaj attım onu okusaydın bu yazıyı yazmazdın...

Ya update orgu kilitlermi...:)

Bu arada update değil "USB sound Upgrade" olacak.
Yani Ketron fabrikasının yada AJAMSONIC firmasının yaptığı ses ve ritmleri barındıran para ile satılan "USB stick"...

Bu USB stick, PA3x'lerdeki gibi kilitli ve Başka Audya'da da çalışmıyor...
USB'yi AUDYA'YA taktığın zaman Audya ile eşleşiyorsa çalışıyor eşleşmiyorsa çalışmıyor, yani seri numaraları birbirini tutması lazım...
mevzu bu ama sen olayı yanlış anladığın için nerelere gitti...

Neyse sanırım şimdi anladın...
Bu arada bana gönderdiğin istanbul ritminin .pat uzantılı dosyasını senden bekliyorum hadi kal sağlıcakla....

Cubase ile yaptığım bi çalışma :)
2-4 Oryantal Demo

Cubase ile yaptığım bi çalışma :)
2-4 Oryantal Demo

Böyle Çalışmaların Artması Dileğiyle.

Sanırım AUDYA sahibi değilsiniz keşke Audya'nız olsaydı ve AUDYA için böyle çalışmalar yapsaydınız...:)

İyi çalışmalar!

By_CTO

sevgili coşkun benim ketron maceram ketron programer 24 sanırım sen sen onu bilmezsin--daha sonra ketron ts 4 k-- ms 5 -- ms 50 sd 1 --ve en son sd 1 plus mersindeki tanıdığın tanıdığın kişi benim sana sevgilerimi sunuyorum kardeşim ve başarılar diliyorum ziya yılgör

sevgili coşkun benim ketron maceram ketron programer 24 sanırım sen sen onu bilmezsin--daha sonra ketron ts 4 k-- ms 5 -- ms 50 sd 1 --ve en son sd 1 plus mersindeki tanıdığın tanıdığın kişi benim sana sevgilerimi sunuyorum kardeşim ve başarılar diliyorum ziya yılgör

Teşekkür Ederim Ziya Abi!

Orada Beni tanıyan herkese selamlarımı iletirsen çok sevinirim.

Kendine İyi Bak Görüşmek Üzere!

By_CTO

bu sezon audya mutlaka alacağım şu anda korg pa2xi mecburen kullanıyorum ama şunu söyleyeyim bu benim düşüncem ketron sx3000 bile korgpa 2xten sound olarak dolgun ve güçlü korgun tonları soundu çok sert ben tat alamıyorum cubase kullanıyorum madem öyle alayım audya cubase de ritmleri yazayım burada paylaşırım arkadaşlarımla saygılar.ketrona dönüş başlıyor...

bu sezon audya mutlaka alacağım şu anda korg pa2xi mecburen kullanıyorum ama şunu söyleyeyim bu benim düşüncem ketron sx3000 bile korgpa 2xten sound olarak dolgun ve güçlü korgun tonları soundu çok sert ben tat alamıyorum cubase kullanıyorum madem öyle alayım audya cubase de ritmleri yazayım burada paylaşırım arkadaşlarımla saygılar.ketrona dönüş başlıyor...

Öncelikle Konuyu Takip Eden Herkese Teşekkürler!

Ayrıca "ocak76" nick'li müzisyen arkadaşım inşaallah sizin gibi bu işe gönül verecek arkadaşların sayısı artar ve hepbirlikte Ketron'u zirveye taşırız...

KETRON'u sevenler ve Ketron kullanıcıları olarak birlik olmalıyız...

Ketron için mücadele eden herkesi bu çatı altında görmek beni umutlandırdı ve bana bu konuda yalnız olmadığımı hissettirdi bu sebeple hepinize teşekkür ederim...

Ketron Kullansın yada Kullanmasın farketmez Tüm Müzisyen arkadaşlarıma Bol Müzikli ve Bol Kazançlı Günler Dilerim.

Saygılarımla

ByCTO

inşallah şöyle kaliteli demolar koyarlarda bizimde dinleme fırsatımız olur bağlamaları zurnaları davulları meyleri sazları gerçekten çok merak ediyorum

Öncelikle Konuyu Takip Eden Herkese Teşekkürler!

Ayrıca "ocak76" nick'li müzisyen arkadaşım inşaallah sizin gibi bu işe gönül verecek arkadaşların sayısı artar ve hepbirlikte Ketron'u zirveye taşırız...

KETRON'u sevenler ve Ketron kullanıcıları olarak birlik olmalıyız...

Ketron için mücadele eden herkesi bu çatı altında görmek beni umutlandırdı ve bana bu konuda yalnız olmadığımı hissettirdi bu sebeple hepinize teşekkür ederim...

Ketron Kullansın yada Kullanmasın farketmez Tüm Müzisyen arkadaşlarıma Bol Müzikli ve Bol Kazançlı Günler Dilerim.

Saygılarımla

ByCTO

çalışmalarınızda başarılar kolaylıklar hocam,emeğinize sağlık,

abi ben bakıyorum arada hep aynı demolar artı bu ritimler convert roman demosu bilgiğin pa80 den convertlenmiş kendine özgü demoları yokmu acaba varsa eklerseniz seviniriz teşekkürler