• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5-OR Yeni Version İstekleri

• Konbuyu başlatan west
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 54
  • Görülen : 11K

west

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland BK5-OR
Arkadaşlar çıkabilecek yeni versiyon için yapılabilecek iyileştirme isteklerimizi bir başlık altında yazarak tartışırsak,beklentilerimizin firma tarafından daha iyi şekilde anlaşılabileceği kanaatindeyim.

Cevap: BK5-OR Yeni Version İstekleri

İlk ben yazayım ...
One Touch ta kullandıgımız ses 4 yerine 8 e çıkabilir.
Tempoyu ana ekranda iken tekerlekle ayarlayabiliriz.

Ben bk 5 seskartınin destekleyecegi ve usb flash bellek icine eklencek yazilimla ve dosyalama sekliyle usb flash üzerinden wav format sample ses kullanabilmek istiyorum.

>Ritm ve seslerin tekrar elden geçirilmesi gerekiyor yada ücretli set çıkabiliyorsa çıkmalı.

Drum kitlerin icinde asirir derecede insan sesi efekler az hatta yok.daha aciklayici olmak gerekirse 9/8 roman da efek olarak bi sagdan bi solda dik dik gibi vb insan sesleri verilmeli olmali diyorum

Daha önce de yazmıştım, tempo hızını değiştirdiğimizde yada key tuşunu kullandıgımızda ekranda görünme süresi ayarlanabilmeli....

Bu alet içinde artık paralı usb ler çıkmalı usbden sample sesleri görmeli bu yazılımla halledilirse o zaman satışları dahada artacaktır ben bile alırım..

Re: Cevap: BK5-OR Yeni Version İstekleri

Bu alet içinde artık paralı usb ler çıkmalı usbden sample sesleri görmeli bu yazılımla halledilirse o zaman satışları dahada artacaktır ben bile alırım..

Aynen , buradan Roland Türkiye yetkililerine sesleniyorum.Orgun 2.ele düşmemesi için paralı set uyarlamaları yapılmalı.Üstüne üstlük 1 Haziranda fiyatının artacağını dile getiriyorlar.İnsanların başka aletlere yönelmeleri istenmiyorsa çalışmalar yapılmalı diye düşünüyorum.Ömer bey , Mürhen bey , Emrah beyin çalışmalarıyla alet bu seviyededir.Onlarda olmasaydı bu başarıyı asla elde edemezdi.Ritm yazarı ve paylaşımı diğer aletlere göre az ama öz.Daha da iyi yerlere gelir istenilirse.Roland yeni bir klavye çıkaracaksa Bk5 i de unutmasın yerki.

Roland artık adam gibi bi klavye çıkarmalı!!!

Cevap: Re: Cevap: BK5-OR Yeni Version İstekleri

Aynen , buradan Roland Türkiye yetkililerine sesleniyorum.Orgun 2.ele düşmemesi için paralı set uyarlamaları yapılmalı.Üstüne üstlük 1 Haziranda fiyatının artacağını dile getiriyorlar.İnsanların başka aletlere yönelmeleri istenmiyorsa çalışmalar yapılmalı diye düşünüyorum.Ömer bey , Mürhen bey , Emrah beyin çalışmalarıyla alet bu seviyededir.Onlarda olmasaydı bu başarıyı asla elde edemezdi.Ritm yazarı ve paylaşımı diğer aletlere göre az ama öz.Daha da iyi yerlere gelir istenilirse.Roland yeni bir klavye çıkaracaksa Bk5 i de unutmasın yerki.

Paralı set aleti tamamen gözden düşürür. Bir sürü kişinin bu alete yönelmesinin en büyük nedenlerinden birisi ücretsiz ritim ve ses desteği.