• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5-OR Yeni Version İstekleri

• Konbuyu başlatan west
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 54
  • Görülen : 11K
Cevap: BK5-OR Yeni Version İstekleri

Roland bk 5 YAZILIM sample ÇOK KISA ZAMANDA OLACAK arkadaşlar biz roland bk 5 kullanıcısı olarak yazılım muhendisi arkadasımla buyuk bir yol aldık sample okuya bılıyor hemde usb den waw ve mp3 sesleri sample yapıp denedık daha bir kaç testten gecmesi gerekiyor . BK5 uzerınde çokbuyuk bir arge çalışmamız devam ediyor yakın bir sure içinde yazılımı tamamlacaz usb yı tak sample le ritim ve sesler calıcak cok serı bır sekılde korglar gıbı olmacak sadece usb takıcan . NOT : YAPMIŞ OLDUGUMUZ YAZILIMIN PATENTİNİ VE TÜM HAKLARI BİZİM OLDUGU ZAMAN ROLAND TÜRKİYEYE GÖNDERCEZ SİZ DEĞERLİ KULLANANLARA HER ZAMANKİ GİBİ ÜCRETSİZ VERECEGİZ YAPMIŞ OLDUGUMUZ YAZILIMI KABUL EDERSE ÜCRET ROLAND TARAFINDAN ISTENCEK BİZDE BİR BÜTÇE ARCIYORUZ YAPARKEN GÜNLERCE VE 1 YIL SURE OLDU UGRASIYOZ SİMDİLİK BU KADAR NOT :2 YAZILIMLI SETİ İLK 8 GÜN KULLANIMLI OLARAK SİZLERE SUNACAGIZ 8 GUN SONRA EKRANDA ŞİFRE İSTENİLCEK ROLAND TURKIYE YAZILIMLI SETI KABUL EDER BİZE ÖDEME YAPARSA KULLANIM FREE OLACAK ŞİMDİLİK ESEN VE SEVGILERLE ROLANK KULLANICILARI

heyecanla bekliyoruz......

Walla böle bişey olursa manyak olur. inşallah en kısa zamanda bekliyoruz :)

kıssadan hisse... ne ka ekmek oka köfte... 2000liralık cihazdan pa3x yada tyros 4 özellik beklemek olmaz zaten parasının çok üstünde bi cihaz bence ben sattım ama o ses tonları yok kimsede rolandın yeni cihazını görecez bakalım ...

biz Türkler istedikmi herseyi yaparız çalısmalarımız cevap vermeye basladı küçük bir tiyo veriyorum roland türkiye duy sesimizi roland bk 5 kullanıcıları olarak herkez bu kafada biz usb adroıd uygulama yukledık pa 800 pa 900 tyros5 herkese selam olcak bu iş tek ihtiyacımız zaman yazılımlar cok zaman alıyor suanda adrodı usb yaptık ve rolad bk5 androıd oldu roland muhendıslerıde bunu yapmayı bılıyor ama kafa yormak zor gelıyor eskı kara duzen az kaldı yonun sonunaa herkese sevgılerlee

Ben bk 5 seskartınin destekleyecegi ve usb flash bellek icine eklencek yazilimla ve dosyalama sekliyle usb flash üzerinden wav format sample ses kullanabilmek istiyorum.

kesinlıkle katılıyorum hocam bende ritimle beraber loop çalmak istiyorum insallah o da eklenır