• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

BK5-OR Yeni Version İstekleri

• Konbuyu başlatan west
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 54
  • Görülen : 11K
Cevap: BK5-OR Yeni Version İstekleri

Sample ses ve ritimlere açık olursa değer kazanır ve piyasada tutulan alet olur.

Dedigin dogru.fakat sikintida bu iste adam gibi bir sample hala yayinlanmadi.herkes ferdi olarak kendince birseyler yapmaya calisiyor.roland turkiye nin siteye editlenmis gercek performans sesleri paylasmasi lazim.sonucta bu kendi yararlarina olacaktir.bk5 ne kadar tutulursa o kadarda satisida artacaktir.herhangi bir ustadla anlasmali tam destek verilmeli bk5 kullananlara org cikali uzun bir zaman oldu.artik icraat zamanidir.

bence de ellerimde sample varsa paylaşmalılardır. ayrıca kullanıcıların ücretli set talep etmelerinden ben şu sonucu cıkarıyorum... hala eksiklikler var gerekirse ücretli olsun.. diyorlar... a2000 ilk cıktıgında kesinlikle or700 daha iyi diyorlardı hatta tek avantajı pichbendin yatık olması diyorlardı ama emo usb cihazı şahlandırdı.. birde yöresel bazı ritimler yok mesela karadenizin iç kısımlarında kullanılan aksak 5-16 ritmi yok oyunhavası olarak... zurnalar tatmin edici degil. vb...

Hala en cok kullanilan ses olarak tenor sax bile yok.en once olmasi gereken ses bi de bu .kimi arkadaslar artik baktilarki bi gelisme yok parayla usb almayi bile goze almislar.boyle olmasi dogru degil cunku benim bu aleti almamdaki sebep destek alacagimizin sozuydu.yazik bizlere diyorum artik...koca roland bi ustada elle tutulur bi sample yaptirip atmadi nete...ondan sonra yuru korg bu sekilde roland ne yapmaya calisiyo bilen varsa banada soylesin

Roland'a kaldıysa işimiz zor. Allah Mürhen hocayı, Ömer hocayı ve çabalayan arkadaşları başımızdan eksik etmesin.

one touch özelliği en azından (6) ya çıkması ritim sayfasında ve ses sayfasında iken transpoze ritim tempo değerlerinin gözükmesi vede ekran yazılarının azda olsa daha belirgin olması bu yeni güncelleme ile bu sorunlarının halledilmesi bk-5 için daha da güzel olurdu....

Konu guncel arkadaslar sesimizi duyuralim bk5 ciler olarak.elimizden geldigi kadar iyilestirelim bk5 i

roland türkiye nin bu güne kadar bk5 için kullanıcılara verdiği ritim ses ve güncelleme desteği gerçekten çok önemli bir destektir.bu desteğin artarak devam etmesini çok isterim, fakat bazı ticari gerçeklerde mevcut .....

maalesef en büyük sıkıntıda işin ticarei boyutu.çok haklısınız katip bey...katip bey fatih kardeşimiz tulumu paylaştı bir an önce indirin sizde isterseniz...

Ben halen cihazın iyi bir güncelleme ile harika duruma gelebileceğine inanıyorum,Burada iş Roland Türkiye ye düşüyor.Güncelleme Ritm ve seslerini eğer yine EMO ya yaptıracaklarsa üzerindeki gibi sadece yapılmış olması için değil kullanılabilmesi için yapılmalı.Herhalde EMO nun yapmış olduğu en kötüsü denebilir.