• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr aldım

Cevap: Dante tr aldım

Çok düşündürücü bir konu.
Ben gerçekten şaşkınım çünkü milletin anasından söz ediliyor ama x 0.5 karla satılan bir cihaza laf ediliyor.
x3 ile satılan cihazlara laf yok.Daha önce A1000 için,OR700 için ve A300 için kısmen de A2000 için çok yazıldı ve çizildi.
500 adet bile satmaz denilen bu grup 10.000 den fazla sattı ve bugün bile bir çok güncel video çekimlerinde görüyorum ve gurur duyuyorum.Benim çalışmalarım kimseyi sahnede yarı yolda bırakmadı.Inşallah bırakmaz da.
Eken biçer veya Bumerang misali sözlerimiz var ve ben buna inanıyorum.Bakın ilahi adaletten hiç söz etmiyorum ama her nedense hep son gülen ben oldum.
Yamaha kendi geldi ve sana ihtiyaç yok dedi.Normal şartlarda Medeli firmasına yapabileceğim bir şey yoktu.
Her şey bana gösterilen bir rüya ile başladı.(inanmak veya inanmamak serbesttir).
Bunun üzerine ben Dante sahibi Tuncay bey'i aradım ve kendisi daha sonra bana şunu itiraf etti:
Beni öyle bir durumdayken aradın ki resmen dopping etkisi yaptı.Ondan sonraki süreç malumunuzdur.
Allah ömür verirse eğer bu temiz kalpli insanların arasında izin verildiği sürece çalışmak isterim.
Çünkü hiç bir firma zorda kaldığında bir bozuk cihaz için başka bir cihazın kolisini açıp yeni bir cihazı parçalamadı bu güne kadar .Hep müşteri bekletildi.Bu firma bir yedek parça siparişi bir kaç gün gecikeceği anlaşıldı ve o bir kaç gün Müşteriyi bekletmek yerine Cihaz parçaladı ve Müşterinin işini gördü.Zaten bir kaç gün içinde de parçalar geldi ama o cihaz şu an paramparça.Müşter hizmeti anlayışı çok güzel ve umarım hep böyle gider.
Piyasada çalışmadığım marka kalmadı ama şunu söyleyebilirim ki hücum edilmesi gereken en son firma ve marka.
Kimseyi kırma niyetinde değilim ama bizi çok kırıyorsunuz sayın samanyolu55 veya icnemic veya çimenci mi demem gerekiyor?
Lütfen bu tavrınızı artık sonlandırın ve Müzisyen değilseniz bile Müzisyen ruhu taşıdığınıza eminim bırakın işimize konsantre olalım.Bizim sizinle bir sorunumuz yok.
Önemle rica ediyorum.

Ali abim ve Merat abim. danteTr'leriniz hayırlı uğurlu olsun. Uzun zamandır takip edemiyordum geç kaldıysam kusura bakmayın :)

Yeni güzel ritimler geliyor inşallah. 1 Ekim'e az kaldı... :)

can başar abim allah yardımcın olsun hep seninleyiz tam destek

Ali abim ve Merat abim. danteTr'leriniz hayırlı uğurlu olsun. Uzun zamandır takip edemiyordum geç kaldıysam kusura bakmayın :)

Teşekkürler Salimcim ritimleri heyecanla bekliyoruz....

Aranızda daha çok yeniyim.
Org tutkum amatörden öteye değil. Evde kızımla birlikte bu işi hobi olarak yapan birisiyim.
Çoğunuz gibi kullanamamda bu cihazları ki, konu veya mesajlarımdanda bunu anlayabilirsiniz.
Fakat ortada yapılan bunca emeğide görmezden gelmek, çamur atmak, karalamak ile bunu yapan şahısların ellerine neler geçiyor bunuda merak etmiyor değilim.

5-6 senedir bazı bilgisayar ve donanım sitelerinde moderatörlük görevi yaptım. Halende birisinde devam etmekte. Orada da olur marka fenomenliği. Fakat bizler bu kadar kötü ve kırcı yorumlara müsaade etmezdik etmeyizde.

Yani işin özeti bu site başta olmak üzere internette bir çok paylaşım sitesi mevcut. Burada ki amaç insanların bilgi sahibi olması, arkadaşlık ortamı kurması, güzel eğlenerek vakit geçirmesi değilmidir?

Her birimiz aşağı yukarı 30 yaş üstü kişileriz. Görüşler zıt olabilir fakat bunu makul bir şekilde tartışmak yerine hemen sen yaptın ben yaptıma getirmek bizlerin yaşına uygun hareketler değil.

Ortada bir emek varsa bu emeği veren kişilere ayrıca teşekkür ederim.
Umarım yanlış anlaşılmam.

Hocam hayirli ugurlu olsun.... musait bir zamaninizda vahde halk ritim ve ses demolari da koyar iseniz cok makbule gecer...

ben tam profosyenel olmadığım için daha iyi çalan bi arkadaşıma kayıtları yaptırcam

acelesi yok geç olsun temiz olsun

Çok düşündürücü bir konu.
Ben gerçekten şaşkınım çünkü milletin anasından söz ediliyor ama x 0.5 karla satılan bir cihaza laf ediliyor.
x3 ile satılan cihazlara laf yok.Daha önce A1000 için,OR700 için ve A300 için kısmen de A2000 için çok yazıldı ve çizildi.
500 adet bile satmaz denilen bu grup 10.000 den fazla sattı ve bugün bile bir çok güncel video çekimlerinde görüyorum ve gurur duyuyorum.Benim çalışmalarım kimseyi sahnede yarı yolda bırakmadı.Inşallah bırakmaz da.
Eken biçer veya Bumerang misali sözlerimiz var ve ben buna inanıyorum.Bakın ilahi adaletten hiç söz etmiyorum ama her nedense hep son gülen ben oldum.
Yamaha kendi geldi ve sana ihtiyaç yok dedi.Normal şartlarda Medeli firmasına yapabileceğim bir şey yoktu.
Her şey bana gösterilen bir rüya ile başladı.(inanmak veya inanmamak serbesttir).
Bunun üzerine ben Dante sahibi Tuncay bey'i aradım ve kendisi daha sonra bana şunu itiraf etti:
Beni öyle bir durumdayken aradın ki resmen dopping etkisi yaptı.Ondan sonraki süreç malumunuzdur.
Allah ömür verirse eğer bu temiz kalpli insanların arasında izin verildiği sürece çalışmak isterim.
Çünkü hiç bir firma zorda kaldığında bir bozuk cihaz için başka bir cihazın kolisini açıp yeni bir cihazı parçalamadı bu güne kadar .Hep müşteri bekletildi.Bu firma bir yedek parça siparişi bir kaç gün gecikeceği anlaşıldı ve o bir kaç gün Müşteriyi bekletmek yerine Cihaz parçaladı ve Müşterinin işini gördü.Zaten bir kaç gün içinde de parçalar geldi ama o cihaz şu an paramparça.Müşter hizmeti anlayışı çok güzel ve umarım hep böyle gider.
Piyasada çalışmadığım marka kalmadı ama şunu söyleyebilirim ki hücum edilmesi gereken en son firma ve marka.
Kimseyi kırma niyetinde değilim ama bizi çok kırıyorsunuz sayın samanyolu55 veya icnemic veya çimenci mi demem gerekiyor?
Lütfen bu tavrınızı artık sonlandırın ve Müzisyen değilseniz bile Müzisyen ruhu taşıdığınıza eminim bırakın işimize konsantre olalım.Bizim sizinle bir sorunumuz yok.
Önemle rica ediyorum.

Buzamana kadar sizin çalışmalarınızı destekledik ve taktir ettik desteklemeye de devam edicez

Hangi marka oldugu onemli degil aslinda onemli olan guzel islerin ve birlikteligin olmasidir.trakya ailesi yillardir var fakat ben gec katilsamda bu aileye gordumki gercekten isini iyi bilen isin ehli insanlar var.bu da cok guzel birsey herkese calismalarinda basarilar dilerim.dantede hayirli olsun biz piyanistlere ....

hayirli olsun gülegüle kulan ali usta

ben burda ramazan ustanin sayesinde buldum fakat fiyat pek beklentilerime göre olmadi
artik türkiyeye gelince bakacam

saygilarimla

Slm.Türkiye ye geldiğiniz zaman firmamızada bekleriz sizi.Hem dante tr yi tanıtırız hemde misafirimiz olursunuz
.Hayırlı günler.

Moderatör tarafında düzenlendi: