• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr aldım

Cevap: Dante tr aldım

özgürbey size sattığım pa60 zarar etmeden değerlendiririz

Ali ustam. Pa60 gercekten cok temiz. Degerlendirecegiz bundan supheniz olmasin. Fakat yilbasindan sonra olacak. Evde kullaniliyor cihaz. Ayni temizlikte duruyor.
Nasil bir telefonla aldiysak o sekildede sizinle beraber degerlendiririz.

Olmadi takasada gireriz. Tesekkurler

Bugün itibariyle ben de Dante TR almış bulunmaktayım...

Slm.Öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım kardeşim.Chazla alakalı bütün sorularını ve isteklerini DANTE TR Teknik danışmanı olan ben RAMAZAN KAYNAK 0530 340 9931Nolu telefonumu arayarak istediğin herşeyi sorabilir ve yardım alabilirsin.İyi günler.

Dante dünyasına bende an itibari ile adım attım.. Umarım hayırlı uğurlu olur.. Ramazan Abi çok kafanızı şişirecek gibiyim şimdiden kusuruma bakmayın....

Dante dünyasına bende an itibari ile adım attım.. Umarım hayırlı uğurlu olur.. Ramazan Abi çok kafanızı şişirecek gibiyim şimdiden kusuruma bakmayın....

Kadro tamamlandı gibi, tebrikler Çağdaşcım, güle güle kullan klavyeni. En doğru karar ve en doğru zaman olmuş.....

Teşekkürler hocam

Slm.Öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım kardeşim.Chazla alakalı bütün sorularını ve isteklerini DANTE TR Teknik danışmanı olan ben RAMAZAN KAYNAK 0530 340 9931Nolu telefonumu arayarak istediğin herşeyi sorabilir ve yardım alabilirsin.İyi günler.

Teşekkür ederim. İyi ki varsınız...

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...

Hayırlı olsun abi. Yeni demoları bekleriz.

Yeni demolar yakında yüüycem