• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

üstatların görüşleri dante tr aldım

• Konbuyu başlatan bilal41
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K

bilal41

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
herkese iyi aksamlar bugun dante tr aldım 3 aylık cıhaz hıc kulanılmadı 1400 tl ye aldım sızce ıyımıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: üstatların görüşleri

Hayırlısı olsun sanırım sıfırı 2200 dü 3 ay için 800 tl ucuza almışın bence hayırlı olsun.

iyi günlerde kullan....

hayırlı olsun dante parasını kuruşuna kadar hakeden bir cihaz ve destek sağlam

herkese iyi aksamlar bugun dante tr aldım 3 aylık cıhaz hıc kulanılmadı 1400 tl ye aldım sızce ıyımıdır

Slm.Öncelikle dante tr ailesine hoş geldiniz.Dante tr ile ilgili bir sorunuz bir isteğiniz olursa bize buradan veya 05303409931 NOLU MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SYN-RAMAZAN KAYNAK Tan sabah 09-akşam 19 saatleri arasında gereken bilgiyi alabilirsiniz.Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

herkese cok tesekür edrim dante tr ailesine katıldıgım icin bende mutluyum hocam hersey ıcın tesekürler

hayırlı olsun uygun almışsın

hayırlı olsun
cumartesı gın bana 2300 tl fıat verdıler
sen baya ıyı almıssın
kulllandıkça sevecegın bı cıhaz olduguna emın olabılırsın

Slm.Öncelikle dante tr ailesine hoş geldiniz.Dante tr ile ilgili bir sorunuz bir isteğiniz olursa bize buradan veya 05303409931 NOLU MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ SYN-RAMAZAN KAYNAK Tan sabah 09-akşam 19 saatleri arasında gereken bilgiyi alabilirsiniz.Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

4VSR3kI.gif

Cevap: üstatların görüşleri dante tr aldım

hocam hemen büyle bulunmuyor 15 günden beri arastırıyorum bütün yorumlar 10 üzerinden 10 olunca düşünmeden alıyorsun herseyden önce kadro cok saglam emegi gecen herkese cok tesekür