• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dantetr bölümü..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 68
  • Görülen : 17K
Cevap: dantetr bölümü..

Yamaha gibi diyorsunuz ama bence değil .Yamaha Korg karışımı gibi bi saund algıladım ben. Tabi şu anki mevcut videolara göre söylediğim.

alın işte !! aleti şişirdiniz şişirdiniz tabiki adamlar 2000 tl nin altında fiyatla satmazlar.. 2000 e satarlar ! bu kadar şişirmeseydiniz belkide 1800 lira gibi bir rakama alacaktık !

Şu Dante tr meselesi artık bıktırdı yahu! O bir şey söylüyor, bu bir şeyler söylüyor. Kimi övüyor kimi yerden yere vuruyor. Ama dikkatimi bu arada çeken paylaşımlar değil. paslaşmalardır. O kadar övene değil, sizle DALGA GEÇEN çok ta güzel AŞŞAĞILAYAN tiplere karşı [hakanx1974] nickli üyemizin hakikaten gerçek cevap vermesi sizlerin teşekkür etmenize örnek olması dır. Kutlarım. En azından kimseyi iplemeyip, sırf aynı yolun yolcusuyuz demeyip, menfaatsiz konuşması, karşı gelmesi (uyarması) yalakalıktan ziyade cengaverlik ruhu taşımasındandır. (Benim yapamadığımı bir satırla yapması) Şahsen bu durum kafama takıldığından ve her zamanki gibi kimseyi enterese etmeyeceğinden hatırlatsam da boş. Nasılsa satırlar üstüme dökülecek. Hoşça kalın demekten başka çarem yok...........

Bugün deneme şerefine eriştim.
Klavyesi aynı korg pa500 gibi aynısı.
Kasa fena değil, yamaha a1000 gibi kalın bir kasası var, nota sehpası güzel.
Düğmeler güzel, özellikle ekran çok güzel, pitch bend kötü ama.
Lesli düğmesine basınca ses kısılıyor falan tam çözemedim.
37 sample ses var ve üzerinde 32 ritim yüklü
Yamaha ve Korgtan tanıdığımız özellikler var kullanımı pratik
Koma vermek içim Global düğmesi sonra ekrandan klavye seçeneği sonra koma ayarlandıktan sonra o şekil kalıyor on of yaparak oluyor biraz zahmetli gibi
Sample sesler fena değil yamaha v2plusa çok benziyor, ritimler bazısı çok güzel bazısı idare eder bazısıda pek iyi değil
2000 tl den az olacağı söylenmişti ama fiyat düz 2000tl
Aletin iyilii veya kötülüğü kişiden kişiye ve beklentiye göre değişir.

Bazı şeyleri düzeltmek istiyorum.

* Klavye Pa500 'ün aynısı değil. İki aletin de mekanizmasını biliyorum. Bunun klavyesi 55'ten bi tık yukarıda.
* Lesli yi çalıştırmak için Knob Select 3. satırda seçili olması gerek.
* Ritim Sayısı 32 değil 146 adet Türk ritmi mevcut.
* Koma Sadece Global'de ilişkili değil, her sesin altında 'TUNE' kısayolu bulunmaktadır.

Salim hocam bu alet için ritim ve ses güncellemeleri olacak mı şimdiden teşekkür ederim

Salim hocam bu alet için ritim ve ses güncellemeleri olacak mı şimdiden teşekkür ederim

evet.. Registraiton ve Ritim GÜncellemeleri olacak.

DanteTR web sitesi yayına girer girmez paylaşımlar başlayacaktır.

Teşekkür ederim salim hocam şimdiden kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

piyasaya çıkış kampanya fiyatı çok daha makul olabilirdi bence fiyat açılış için yüksek

piyasaya çıkış kampanya fiyatı çok daha makul olabilirdi bence fiyat açılış için yüksek

Bunu ilk kez geçmiş mesajlarımda dile getirmiş ve öneride bulunmuştum. (sende farkına varmışsın) Çok uzun yıllar müzikle hobi olarak uğraşmış ama asla müzisyen olamamıştım. Zaten kariyerim mevcuttu. Sadece ev kullanıcısıyım. Bizim zamanımızda bu kadar teferruat olmadığından şimdi sadece klayenin tuşlarını okşamaktayım. Otlaktaki, dağdaki çoban gibi bilgisiz ama onun gibi mükemmel çalarım. Hazır löp leri kullanıyorum. Teknik bilgim olmadığından bu konulara geniş tafsilatlı ve derin giremiyorum. Amaaa ! söz konusu ticaret olursa, bu işin ne yöne gideceğini artık saptayabiliyorum. O kadar, mesul olan kişilere fiyat konusunda sahip çıkmalarını ön görmüştüm. Türk malı ve sesimiz duyulacak gururuyla çok sevinmiştim. Şimdi yeri geldi söylüyorum. Hemen, hemen en küçükleri Salim (ama bir boyu da toprağın altında diye çok yaman olduğu bu bir gerçek. Hiç bir suale yanıtsız kalmayıp üstelik çok teknik cevaplar veriyor. Bravo.) bile bir yazıya yanıt olarak '' önce emeklemek lazım '' demiş ve takdir etmiştim. Şimdi, keşke fiyat açıklanmadan önce arkada özellikle Can üstadımın en mükemmel, mükemmeliyetçi olması tartışılmaz. Duayen olarak. Salim kardeşimin çok yakışık alırsa bitirimliliği, ikna kabiliyeti ve iş bitireceği de tartışılmaz. Konuya belki fransızım ama bayi ve distirübütörlerle, Salim, yekten görüşüp fiyat konusunda onları ikna edeceğinden emindim. En azından bu ilk çıkan aletten kar etmeyip tanıtım, sürüm ve tasarruf amaçlı, gelecek imalatların önünü açmak adınaydı. Marka malum hor görülmekte olup en azından onlara önce emeklemenin ne olduğunu vurgulamasıydı. Neyse, sağlık olsun, inşallah her şey gönlünüzce olur, umarım. Kalınız sağlıcakla derim............

ramazan beyin eski mesajlarda bır cok mesajda 2000 tl nın altında olcak dıye paylasımları vardı ama fıyat 2000 tl .beklerız 2. elını hayırlısı olsun
Profilinde, Enstrümanım; Tyros5 & Dante Tr yerine AUDYA5 & TYROS5 olması dikkatimi çekti. Demekki senin bile iticiliğine denk gelmiş ki artık. Ki, bu sitede Türkiye' nin en pahallı aletine sahip diye ima yaptığım ve örnek olarak gösterdiğim, teşekkür ettiğim, insanda sendin. O kadar kalben inandığın. Benim gibi küstüğünden belli cevabın. Boş ver, hala daha yaşın genç, daha neler göreceğin var neler.