• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

Sarkı okurken hıckırık tutarsa vay halıme gecmıyoda

baris cubugu dersin hocam ben dedim inanlar oldu

Ustam ne dersen de adamlar bi türlü ikna olmuyorlar, bir de bu orglar kaç para, siyah tuşlar ne işe yarıyor diye sormaları yok mu :D gel de anlat :D

program esnasında içtiği kola yüzünden mikrofon açıkken geğirenler bile var :D

hahaha cocuklugumdan beri piyanistler enteresan gelir bana plastik siseye kolayla votkayla kolayi karistirip biyandan calip biyandan cekiyo

birgün düğündeyiz yagmur yagıyor köyde çalıyorum benim ortak sağ taraftaki kolon susmuş
ona bir bak dedim bakmaya giderken ne görsün keçi kabloyu kemirmiş oda kesik yeri ellemiş elektirik çarptı bir baktım yerde uzanıyor herkes orda başımıza toplandi neyseki birşey olmadı :D

hahahah hala gülüyorum yaa demek keçi kabloyu kemirmiş :D

Yıl 2003 Bir köy düğününde Ses düzenini kuruyorum.. Gün yağışlı geçmişti neyseki akşam üzeri yağış durdu.. 2 tane işveli bakışlı 17-20 yaşı arası genç kız ben ses deneme yaparken bir Tahta Bank ta oturma yerine ayaklarını koyup yaslanma yerine oturup bana bakıp gülümsüyorlar kendi aralarında kikirdiyorlardı.. yağmurdan yumuşayan zemin bu genç kızçelerin oturduğu bank ı taşıyamadı ve gerisin geriye çamurlu suyun içine yuvarlandılar
bende mikrofon açıkken zuahahahaahh diye bir gülüş attım köy inledi :D kızlar ciyak ciyak apar topar tüydüler.. bir süre sonra temizlenmiş şekilde geri gelip bir öncekinden daha kikirdek vaziyette düğün sonuna kadar oturdular, oynadılar..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri