• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

Bir gün asker eğlencesi çalıcam.Tesisatı kurduk konuklar geldi müthiş bir kalabalık.Eğlence başlıyacak benden şöyle bir anons '' eğlencemizi başlatmak için sünnet çocuğu kardeşimizi piste bekliyorum '' dedikten sonra gülme krizi geçirin müthiş bir kalabalık bir kaç dakika kendine gelememişti.Ben mi beni hiç sormayın :)

siz hiç düğünde damada gelin diye seslendinizmi?:D:D
ben "gelin ve damat hanımı piste bekliyoruz" deyince millet gülmekten yerlere serildi:):D:)

bu müthiş di erdemist hanım)))))))))))))))) hahahahahhahaha

ben erzurumdan hakan bi gün yerel tv kanal 25 e misafir olarak çıktım şarkılar canlı okuyacağım ama md hazırladım şarkıları kanalın stüdyosu 3 sandelyelik yer bana yer yok neyse canlı yayın bide o arada talihsizler okuyacağım sözler bir an aklımdan gitti yedekte kağıda yazmışım cepte kameraman arjadaşa ben belden yukarı çek dedim anlaştık kağıdı çıkarıp avucumun içine aldım kopya çekerek okuyorum sonra tekrar izledimğimde kameracı kardeşim beni komple boydan çekmiş ve kağıdı okuduğum meydanda görenler ise ya sözleri ezberleseydin keşke demeleri beni bi hayli üzmüştü

Bir gün asker eğlencesi çalıcam.Tesisatı kurduk konuklar geldi müthiş bir kalabalık.Eğlence başlıyacak benden şöyle bir anons '' eğlencemizi başlatmak için sünnet çocuğu kardeşimizi piste bekliyorum '' dedikten sonra gülme krizi geçirin müthiş bir kalabalık bir kaç dakika kendine gelememişti.Ben mi beni hiç sormayın :)

Askere gitmeden sünnet olmuşlar mı bari :)

ben erzurumdan hakan bi gün yerel tv kanal 25 e misafir olarak çıktım şarkılar canlı okuyacağım ama md hazırladım şarkıları kanalın stüdyosu 3 sandelyelik yer bana yer yok neyse canlı yayın bide o arada talihsizler okuyacağım sözler bir an aklımdan gitti yedekte kağıda yazmışım cepte kameraman arjadaşa ben belden yukarı çek dedim anlaştık kağıdı çıkarıp avucumun içine aldım kopya çekerek okuyorum sonra tekrar izledimğimde kameracı kardeşim beni komple boydan çekmiş ve kağıdı okuduğum meydanda görenler ise ya sözleri ezberleseydin keşke demeleri beni bi hayli üzmüştü

Millet kolay sanıyor hem çalıp hem söylemeyi.Harbiden ayıp etmişler.

Kısa bir süre önce bende yerin dibine girdim. Ben Kocaelide yaşıyorum. Kocaelinin Yuvacık beldesinde müzisyen bir arkadaşımın düğününde çalıcaktım. Aynı zamanda düğünden önce nikah merasimi olucaktı.Cihazları biraz erken yolladım ve beni gel diye aradıklarında salona 10-15 km mesafedeydim. Bu arada nikahı da Büyükşehir belediye başkanı kıyıcak. Basa bas salona gittim ,herşey hazır. Gelin damadı anons ettim, şahitleri çağırdım, veeee. "Çiftimizin nikahını kıymak üzere Kocaeli büyükşehir belediye başkanımız" Dedim ve .... Adamın adını unuttum. Bu arada,Başkan yuvacıklı, yani Başkanın köyündeyiz. Başkanımızın adı: İbrahim KARAOSMANOĞLU.
Nereden aklıma geldiyse.. HÜSEYİN KARAOSMANOĞLU DİYECEKTİM. HÜSEYİN Dedim, Soyadını söyleyemeden Başkanımızın yanındaki elemanı uyardı . İBRAHİM dedi . Toparladım ama yerin dibine girdim. Tam karşımdaki duvarda Başkanın koca bir posteri,altında da kocaman harflerle adı soyadı yazıyordu. Allahtan beni azarlamadı. 20 yıldır bu işin içindeyim hiç bu kadar utanmamıştım.
Birkeresinde de "Çiftetelli oynamak isteyenleri piste davet edeceğime, Pistetelli oynamak isteyenleri çifte davet ettim.:)))).

Pistetelli hee :D koptum ya :D :D

Geçen seneki Namık Kemal Üniversitesi Bahar Şenliklerinde eski grubumla çalıyordum transpoze kullandığım bi parçayı çalacaktık son anda vazgeçtiler düş sokağı sakinlerinin sözlerimi geri alamam parçasını çalalım dediler ben piano ile tek başıma girecektim başladım çalmaya tabi transpozeyi kaldırmayı unuttum sinan sinan diye alkışlar eşliğinde herkesin çostuğu sırada elektro solocumuz yanıma geldi ve aga sen bunu hangi tondan çalıyorsun dediği an transpozeyi hatırladım başımdan kaynar sular döküldü giriş kısmını bitirene kadar çaldım ve durdum aaaaaaaa die bi ses yükseldi kalabalıktan gerçek tondan devam ettik ama okadar berbat bi duyguydu neyse pek anlayan olmamıştı ama benim bunu yapmış olmam yetti bana transpoze kullanmanın kötü yanlarından biri olarak ders çıkardım burdan kendime :D

Mola verince yaşlı amcaların gelip pitch bendi göstererek "bu ne?" diye sormalarına sinir oluyorum :D

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri