• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

Abi gerçekten çok bela bişey o yaa :)
Ben şahsen,ritimi durdurup yeniden başlatıyorum :D adam sanki kendi istediği çalınıyomuş gibi çıkıp oynuyo_Oysaki bi fark yok :D

Bu durdurup tekrardan başlatma olayını ben de deneyeceğim. :D

güzel yazımlar olmuş bende eklicem tekrar anılardan bi ara :)

çalıştığım yerde üç yada dört düğün aynı anda oluyor .Dolayısıyle herkes bi yerde programa başlayıp,pasta kesiminde apar topar yer değiştiriyor. yine bi gün koşuşturma içinde üst salona girdim .aceleyle orgun jaklarını taktım. ses eko dedim ve peşinden gelinhanım ,damat beyi sahneye çağırdım. herkes gülmeye başladı..meğerse sünnet miş.

düğün yaptıgım yıllarda kalabalıktan gelin ve damadı göremedim acık hava düğünüydü.. takıya gecicegimiz zaman gelini buldum masada oturan yaslı adamada amca damadı çağarda takıya başlıyalım dedim .. amcada damat benim deyince rengim degişti utanctan :D gelinle damat arasında baya bir yas farkı vardı tahmin edememiştim

düğün yaptıgım yıllarda kalabalıktan gelin ve damadı göremedim acık hava düğünüydü.. takıya gecicegimiz zaman gelini buldum masada oturan yaslı adamada amca damadı çağarda takıya başlıyalım dedim .. amcada damat benim deyince rengim degişti utanctan :D gelinle damat arasında baya bir yas farkı vardı tahmin edememiştim

Aga kopardın beni :D :D :D

arkadaşlar inanmayacaksınız bu gece bi sünnet düğünü yapalım dedik tromba kolonon biri yemin ediyorum cayır cayır yandı inanın bu mesajı yazarken bile hala yanık kokusu geliyor yemin ederim bu kadar da talihsizlikmi olur mu lütfen söyleyin kolondan resmen baca dumanı gibi duman çıktı yani şansın bu kadarı valla

Düğünde takı merasimi başladı ben anons ediyorum.Geline bilezik takacaklar eline olmuyor.Biraz yaşlı bi teyze geldi yanıma evladım çorabın varmı dedi :p:D Teyze dedim pişkin pişkin valla veriyimde çok pis kokabilir dedim etraftakiler yıkıldı...

arkadaşalar bende ufak bi anımı paylaşayım...izmit-gölcük te eniştem le beraber çalışıyoruz düğüne gittik cihazları kurduk sesleri aldık herşey tamam konuklar gelmeye başladı bizde eniştemle ufaktan atıyoruz..düğün saat 7 de başlıyacak tı saat 8 oldu gelen giden yok 9 oldu yok 10 oldu yok ondan sonra gelin arabası geldi tamam dedik içinden sadece damat çıktı bitik bir vaziyette yanımıza geldi düğün iptal dedi hayırdır falan fotoğraf çekimlerinde gelin hanım bir yolunu buluyo ve pırr arazi...çok üzülmüştüm adamın haline düğün parasını vermek istedi eniştem kabul etmedi almadı parayı tekrar cihazları topla sök yükle bi tek o zoruma gitmişti...bu yazıyı yazarken bile o sahne gözümün önüne geldi ALLAH kimseye böyle bir şey yaşatmasın...

arkadaşalar bende ufak bi anımı paylaşayım...izmit-gölcük te eniştem le beraber çalışıyoruz düğüne gittik cihazları kurduk sesleri aldık herşey tamam konuklar gelmeye başladı bizde eniştemle ufaktan atıyoruz..düğün saat 7 de başlıyacak tı saat 8 oldu gelen giden yok 9 oldu yok 10 oldu yok ondan sonra gelin arabası geldi tamam dedik içinden sadece damat çıktı bitik bir vaziyette yanımıza geldi düğün iptal dedi hayırdır falan fotoğraf çekimlerinde gelin hanım bir yolunu buluyo ve pırr arazi...çok üzülmüştüm adamın haline düğün parasını vermek istedi eniştem kabul etmedi almadı parayı tekrar cihazları topla sök yükle bi tek o zoruma gitmişti...bu yazıyı yazarken bile o sahne gözümün önüne geldi ALLAH kimseye böyle bir şey yaşatmasın...

Damat için çok acı bir şey. :(

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri