• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

romeo22 çok kötü bir durum yaşamışsın, ama ben çok güldüm bu duruma ender bir durum çünkü:)

romeo22 çok kötü bir durum yaşamışsın, ama ben çok güldüm bu duruma ender bir durum çünkü:)

Site yenilenmeseydi eskilerde ne olaylar vardı yaaaaa!!!Bu kez olaylar birikince bir dosyaya toplayıp arşivleyeceğim.

buyrun devam ediniz.tesekkurler

Önceleri bizim köyde festivaller olurdu.Karadenizin şirin köylerinden biri olan köyümde yine bir festival günü. Hani çok büyük organizasyon değil genelde yerel sanatçılar çıkar..Org , tulum , kemençe falan insanlar eglenirdi. Festivalin piyanisti benim dayımdı bende o zamanlar ona yardım ederdim kimi o çalar kimi ben .. tabi acemilikte var.. Rolandın efsane aleti g1000 kullanıyoruz. o zamanlar benim boyum kadar vardı::)) Neyse horon çalıyorum insanlar eğleniyo bagırıyo yani kıvama gelmişler.. horonda oynayanların biri bana tempoyu artırmasını söyledi.. aslında adama bana hani daha hareketli bişeyler çalmamı istedi.. tabi ben ritmin temposu artır anladım.. 2&+ lük ritim techno gibi atmaya başlayınca herkes horonu bıraktı bana bakıyordu ne iş diye...valla o zaman o kadar utanmıştım ki..

selam arkadaşlar. geçenlerde sokak arasında bi düğüne gittik. ondan önce 3 4 gün proğram yoktu org tesisat fln salondaydı nemden dolayımı tozdanmı artık çözemedim orgun son iki oktavından hemen hemen hiç bir tuş basmıyordu. ne yazıkki ketronda koma en son oktavdan veriliyor o gün düğünü komasız bi şekilde çaldık bitirdik. pek millet bişey çakmıyordu ama ben kendimden iğreniyordum zaten yanımda bağlamacı vardı pek ben çalmadım riitm attım ama hicaz parçalarda arada çalıyordum yinede komasız pek tadı olmuyor. ama siz siz olun düğünden 1 saat önce fln orgu bi kere açın bi kontrol edin derim saygılarr :)

benim de yaşadığım bir anım var,genelde benim orkestra işlerim haftasonu olur..neyse o hafta ctsi pazar düğün çaldık..salıgünü akşam saat 19.30 benim davulcu arıyor abi nerdesin ? noolduki diyom izmirdeyim..ne???!!! abi bütün millet toplanmış orkestrayı bekliyor.. bu akşam düğün varya?!!!!allahh yandım düğün manisa da..bi topuklamışım ne zaman cihazları topladım ne zaman manisaya geldim hatırlamıyorum..apar topar orkestrayı kurdum..damat gelin herkes bi sinirli...aceleyle kurdum bağlama çalışmaz:((allah allah bi de düğün sahibi çok tembih etmişti aman bişey olmasın aman çabuk gelin aman güzel olsun...derken sonuç ortada neyse ki düğünü güzel çaldık ama çok da utanmıştım:))

benim de yaşadığım bir anım var,genelde benim orkestra işlerim haftasonu olur..neyse o hafta ctsi pazar düğün çaldık..salıgünü akşam saat 19.30 benim davulcu arıyor abi nerdesin ? noolduki diyom izmirdeyim..ne???!!! abi bütün millet toplanmış orkestrayı bekliyor.. bu akşam düğün varya?!!!!allahh yandım düğün manisa da..bi topuklamışım ne zaman cihazları topladım ne zaman manisaya geldim hatırlamıyorum..apar topar orkestrayı kurdum..damat gelin herkes bi sinirli...aceleyle kurdum bağlama çalışmaz:((allah allah bi de düğün sahibi çok tembih etmişti aman bişey olmasın aman çabuk gelin aman güzel olsun...derken sonuç ortada neyse ki düğünü güzel çaldık ama çok da utanmıştım:))
Geçmiş olsun :D

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

Siz hep anlatırdınız da inanmazdım.Sonunda benim de başıma geldi.Çalıştığım kurum için düzenlediğimiz bir eğlencede 15 yaşında bir kardeşimiz yanıma geldi ve "Roman çalmayacak mısınız?" dedi?O anda çalan ritmin adını gösterip (9-8 Düğün) ben sana daha ne yapayım deyip büyük bir hışımla yerine yolladım onu. :D

Cevap: En çok rezil olduğunuz anlar...

evet yaa benimde çok başıma geldi bir de çiftetelli versiyonu vardır onun :)

Hepsi oluyor da TRAKYA gibi yerde roman çalarken yine roman isteyenini d gördüm ya, artık ölsem de gam yemem :D

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri