• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

En çok rezil olduğunuz anlar...

K.Camlicada sahnedeyim ahmet kaya istekleri baya doldu peceteler falan.
neyse girdim arka mahalleyi sonra kafam sikar giderim e bagladim ardindanda
ben genelde sahnedeki sanatcilarin ideoloji degil sadece muzik yaptigini
herkesin anlamasini saglamak adina Mustafa Yildizdogandan Turkiyemi calarim.
Ortami cok iyi yumusatiyor tavsiyemdir. Tam Md den hazirladim Turkiyemi,
Giderim den son nakarati okuyorum bitince arasiz gecis yapicam.
Elemanin biri sahneye bir daldi ayagima dayadi 14 luyu... Calmiycaksin bu sarkiyi falan!!
Neyseki garsonlar beni cok severdi keza isyeri sahibide oyle.
Adami yaka paca attilar disari oyle kurtardik pacayi :)

Müzik ve eğlence dünyasında sanırım en çok karşılaşılan şeylerden biridir..Özellikle düğün ortamlarında..

Misket çalmaktadır..İnsanlar gayet güzel oynamaktadır..Birisi gelir "abi bi misket çalında oynayalım"..Orkestra dumur tabiki...

Müzik ve eğlence dünyasında sanırım en çok karşılaşılan şeylerden biridir..Özellikle düğün ortamlarında..

Misket çalmaktadır..İnsanlar gayet güzel oynamaktadır..Birisi gelir "abi bi misket çalında oynayalım"..Orkestra dumur tabiki...

evet yaa benimde çok başıma geldi bir de çiftetelli versiyonu vardır onun :)

Bir keresinde gelin tutturdu cd den yabancı parça ile dans istiyoruz(enriko dan hero)bende cd çalarların azizliğini bildiğim için canlı birşeyler çalalım dedim ama nafile düğün başladı gelin damat kapıdan girdi cd den müziği verdim klavyem açık yanımda solistim.dansın tam ortasında müzik sustu.meğer cd çizikmiş,öylece kalakaldılar ben derhal canlı müziğe girdim durumu toparladık...

evet yaa benimde çok başıma geldi bir de çiftetelli versiyonu vardır onun :)

Abi gerçekten çok bela bişey o yaa :)
Ben şahsen,ritimi durdurup yeniden başlatıyorum :D adam sanki kendi istediği çalınıyomuş gibi çıkıp oynuyo_Oysaki bi fark yok :D

arkadaşlar bende geçen hafta programdayım kadınlar matınesi tarzı bir program tam milleti gaza getirmişim roman havası ile orgun sehpasının kilidi ne olduysa anlamadım takır takır org yerde allahtan sehpa dendeli şekilde açıldı ve org sehpanın üzerinde kaldı ama yerlerde :D bütün millet oyunu bıraktı başladılar gülmeye ben de utandım sehpayı kaldırdım orgu koydum tekrar aynı olay sonunda yuvarlak bir masa bulduk rahatladım
çok kötü oldum ama:eek::rolleyes::p:):D

Ah be çok güldüğüm bi anı: uşakta bi köyde düğüne gidicez tabi yer sorduk bi amcaya. amca dedi bize bi cigara yakın bitinceye kadar ordasınız neyse sigarayı yaktık biz sigara bitti biz hala köyü göremedik tabi epeyce uzakmış aslında. sonra köye geldiğimizde yaşlı bi teyzeye (gelinevi) nerde teyze diye sorduk ben bilmem kocam bilir oğlum dedi :)) meğerse gelinevini genel .. sanmış kadıncağız :)) bizde hata tabi kız evi nerde diye sorsana diğmi ? :))

Hahahahaha yarıldım buna yaaa süper :D teşekkürler arkadaşım güldürdün beni gece gece :D

herkesin başına bişi gelmiş yaa enteresan olaylar var :)

vallahi benımde en gıcık olduğum bir olay genelde kastamonu zonguldak iç anadolu bölgesi eğlencelerinde böyle şeyler benımde başıma sıkça geliyor ama müşteri veli nimettir ritmı durdutup biraz ağırlaştırıp tekrardan devam :):D

ritim durdurup yeniden başlatmak güzel fikirmiş :D benimde başıma düğünde çok geliyor birde alkol varsa hele bi keresinde roman havası çalıyoruz sarhoş bi abi geldi koşturarak : "Dur dur bunu bana roman havası çal " diye gülermisin ağlarmısın tarzında zor tuttum kendimi :D

siz hiç düğünde damada gelin diye seslendinizmi?:D:D
ben "gelin ve damat hanımı piste bekliyoruz" deyince millet gülmekten yerlere serildi:):D:)

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri