• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

en sonda pa600 geldi (kısa demolar sizlerle)

Cevap: en sonda pa600 geldi

hayırlı olsun hocam beğenmeniz çok güzel,beğendiyseniz sorun yok demektir,belki yoğunsunuzdur ama elinizden geldiği kadar demolar paylaşırsanız seviniriz,valla herkesin gözü sizde :D
bu cihaz sadece sizin elinizde var şu an kullanıcı olarak,kısada olsa dinleme fırsatı bulduk inşallah zamanla uzun demolarda paylaşırsınız,bu arada orgun açılması uzun sürüyormu pa800 de mesala 1 2 dk bekliyoruzya pa600da öylemi,bekleme süresi 800 le aynımı acaba hocam

Cevap: en sonda pa600 geldi (kısa demo sizlerle)

ÖNCELIKLE COK TESEKÜR EDERIM ben sizlere elimden geldigi kadar demo veyada sorullariniza cevap verecegim acilis ilk seferinde uzun sürdü ama set felan yoktu icinde seti yükledimkten sonra acilis 20 saneye kadar sürdü arkasinda bir pil var onun acilisla ilgisi varmi yokmu bilmiyorum pil icinde orgun kulanma kilavizini okumam gerekiyor

orgu ben herkese simdiden tavsiye ederim beklemeye deger bir org

saygilarimla

hayırlı olsun...

Hayırlı olsun. Hocam, pa600QT ile sendekinin arasındaki tek fark ram ve çeyrekton koma düğmelerimi?

ustalar biraz daha düzgün cekebildim idare edin

Cevap: en sonda pa600 geldi (kısa demolar sizlerle)

usta öncelikle hayırlı olsun benim bir sorum olucaktı bu vaule denen şeyden rtim temposu artıyormu ?

evet ritim temposu value ilede hizlaniyor veyada yavaslaniyor hocam

hayırlı olsun.

tesekür ederim adminim

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri